Reload
FL500 2010
Starttidspunkt: lørdag 13. mars 12:00
Siste oppdatering: 20. mars 2010
19. januar 18:20
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Karasjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 61 Ole Wingren 14/3 09:55 14/3 15:10 5h 15min 16,2 8
2 55 Arnt Ola Skjerve 14/3 09:55 14/3 15:40 5h 45min 14,8 7
3 43 Elisabeth Edland 14/3 10:15 14/3 15:44 5h 29min 15,5 8
4 41 Mikal Lanes 14/3 10:24 14/3 16:20 5h 56min 14,3 8
5 51 Jørn Sødahl Kvam 14/3 11:09 14/3 16:35 5h 26min 15,6 8
6 49 Roger Fossøy 14/3 10:34 14/3 16:43 6h 09min 13,8 8
7 10 Heike Kontermann 14/3 10:52 14/3 16:50 5h 58min 14,2 8
8 40 Juha Pekka Björkstedt 14/3 10:52 14/3 16:51 5h 59min 14,2 8
9 27 Øyvind Nordahl Næss 14/3 11:04 14/3 16:56 5h 52min 14,5 8
10 47 Bernd Helmich 14/3 11:25 14/3 17:15 5h 50min 14,6 7
11 62 Dag Broch 14/3 11:20 14/3 17:20 6h 00min 14,2 8
12 38 John Øivind Selmer 14/3 11:18 14/3 17:27 6h 09min 13,8 8
13 33 Jan Øystein Dervo 14/3 11:32 14/3 17:32 6h 00min 14,2 7
14 28 Geir Wang 14/3 11:22 14/3 17:39 6h 17min 13,5 7
15 57 Martin Fiksen 14/3 11:27 14/3 17:42 6h 15min 13,6 7
16 17 Aila Emilie Sarre 14/3 12:09 14/3 17:45 5h 36min 15,2 8
17 19 Geir Wiik 14/3 11:45 14/3 18:00 6h 15min 13,6 7
18 64 Frode Wang 14/3 11:43 14/3 18:01 6h 18min 13,5 7
19 45 Terje Hilmarsen 14/3 11:28 14/3 18:07 6h 39min 12,8 8
20 56 Joni Henrik Elomaa 14/3 11:52 14/3 18:09 6h 17min 13,5 7
21 8 Ben Voigt 14/3 12:07 14/3 18:14 6h 07min 13,9 8
22 25 Stein Tage Domaas 14/3 11:41 14/3 18:18 6h 37min 12,8 7
23 30 Svein Erik Strand 14/3 12:20 14/3 18:23 6h 03min 14,0 7
24 68 Sigurd Klemetsen Beldo 14/3 12:05 14/3 18:32 6h 27min 13,2 8
24 1 Waling Magnus Gorter Voie 14/3 12:33 14/3 18:32 5h 59min 14,2 8
26 18 Ingvild Lakseide 14/3 12:18 14/3 18:45 6h 27min 13,2 8
27 48 Kristin Thorsen 14/3 12:39 14/3 18:50 6h 11min 13,7 6
28 16 Leif Wilhelmsen 14/3 13:01 14/3 18:52 5h 51min 14,5 8
29 20 Børge Johansen 14/3 12:30 14/3 18:53 6h 23min 13,3 8
30 54 Bernt Walseth 14/3 12:30 14/3 18:58 6h 28min 13,1 7
31 66 Axel Janke 14/3 12:16 14/3 19:02 6h 46min 12,6 7
32 34 Bjørn Arthur Klubnes 14/3 12:14 14/3 19:11 6h 57min 12,2 8
33 26 Tore J. Helistø 14/3 13:12 14/3 19:27 6h 15min 13,6 8
34 63 Tormod Onarheim 14/3 13:20 14/3 19:42 6h 22min 13,4 8
35 5 Melanie Clegg 14/3 13:19 14/3 20:07 6h 48min 12,5 8
36 13 Edmond Schoemacher 14/3 14:18 14/3 20:15 5h 57min 14,3 8
37 23 Stine Berget Nordvik 14/3 13:24 14/3 20:30 7h 06min 12,0 7
38 11 Jon Hearn 14/3 14:40 14/3 20:37 5h 57min 14,3 7
39 32 Karoline Heia 14/3 14:10 14/3 20:48 6h 38min 12,8 8
40 15 Sven Stabekk 14/3 13:04 14/3 21:46 8h 42min 9,8 7
41 53 Kristian Walseth 14/3 15:05 14/3 21:48 6h 43min 12,7 7
42 37 Horst Maas 14/3 13:22 14/3 21:49 8h 27min 10,1 8
43 50 Amanda Calder 14/3 14:05 14/3 22:01 7h 56min 10,7 8
44 4 Miquel-Angel Martinez 14/3 14:55 14/3 23:04 8h 09min 10,4 7
45 31 Jose Sacristan 14/3 14:56 14/3 23:09 8h 13min 10,3 7
46 69 Jana Henychova 14/3 14:37 14/3 23:23 8h 46min 9,7 8
47 44 Krister Höök 14/3 17:05 15/3 00:26 7h 21min 11,6 8
48 21 Frank Andre Hjelm 14/3 14:35 15/3 00:27 9h 52min 8,6 8
49 65 Heidi Dahl 14/3 13:59 15/3 00:33 10h 34min 8,0 8
50 6 Dagfinn Myklebust 14/3 18:21 15/3 01:18 6h 57min 12,2 8
51 7 Kjell Løken 14/3 19:27 15/3 02:18 6h 51min 12,4 6
52 59 Hege Gyltnes Hansen 14/3 19:17 15/3 02:53 7h 36min 11,2 7
53 39 Sean Rebbeng Næss 14/3 20:51 15/3 02:55 6h 04min 14,0 8
54 35 Pål Karlsen Haugsnes 14/3 19:16 15/3 03:04 7h 48min 10,9 6
55 60 Rita Hallvig 14/3 20:13 15/3 03:31 7h 18min 11,6 7
56 3 Fernando Pardo 14/3 19:57 15/3 04:01 8h 03min 10,5 7
56 12 Reidun Kolpus 14/3 16:41 15/3 04:01 11h 20min 7,5 7
58 24 Roy-Helge Andreassen 14/3 22:34 15/3 06:26 7h 52min 10,8 7
59 36 Nils Hesthag 14/3 14:12 15/3 08:34 18h 22min 4,6 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 78 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 67 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 50 km