Reload
FL500 2009
Starttidspunkt: lørdag 7. mars 11:00
Siste oppdatering: 11. mars 2009
21. februar 18:08
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 7:   Alta

Stilling inn til sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 27 Arnt Ola Skjerve 9/3 11:53 9/3 15:09 3h 16min 16,2 6
2 9 Ronny Wingren 9/3 12:24 9/3 15:44 3h 20min 15,9 5
3 4 Taisto Torneus 9/3 12:47 9/3 16:37 3h 50min 13,8 8
4 1 Elisabeth Edland 9/3 13:39 9/3 17:14 3h 35min 14,8 6
5 3 Sebastian Plur Nilssen 9/3 15:10 9/3 18:48 3h 38min 14,6 5
6 6 Gisle Mjåtvedt 9/3 15:11 9/3 19:09 3h 58min 13,4 8
7 30 Bernd Helmich 9/3 15:39 9/3 19:32 3h 53min 13,6 5
8 13 Svein Arild Danielsen 9/3 16:17 9/3 20:06 3h 49min 13,9 7
9 5 Steinar Kristensen 9/3 16:17 9/3 20:15 3h 58min 13,4 8
10 38 Ole Sigleif Johansen 9/3 16:48 9/3 20:17 3h 29min 15,2 7
11 20 Jaakko Mölsä 9/3 16:48 9/3 20:26 3h 38min 14,6 8
12 2 Svein Sødahl Kvam 9/3 16:27 9/3 21:12 4h 45min 11,2 7
13 18 Sven Stabekk 9/3 16:57 9/3 21:20 4h 23min 12,1 7
14 7 Roy-Åge Jensen Ugseth 9/3 17:16 9/3 21:43 4h 27min 11,9 6
15 23 Aila Emilie Sarre 9/3 18:04 9/3 21:55 3h 51min 13,8 8
16 11 John Øivind Selmer 9/3 18:20 9/3 23:08 4h 48min 11,0 8
17 46 Mats Pettersson 9/3 20:57 10/3 00:55 3h 58min 13,4 7
18 17 Jan Gunnar Vian 9/3 20:35 10/3 01:17 4h 42min 11,3 6
19 44 Øyvind Mortensen 9/3 21:22 10/3 01:24 4h 02min 13,1 6
19 39 Elisabeth Riseth 9/3 21:23 10/3 01:24 4h 01min 13,2 6
21 16 Vidar Løkeng 9/3 21:48 10/3 01:25 3h 37min 14,7 8
22 31 Jon Olav Borgebund 9/3 21:12 10/3 01:30 4h 18min 12,3 6
23 8 Charlotta Rylander 9/3 22:14 10/3 02:20 4h 06min 12,9 8
24 32 Ingjerd Melbø 9/3 21:47 10/3 03:03 5h 16min 10,1 7
25 36 Waling Magnus Gorter Voie 9/3 20:26 10/3 04:18 7h 52min 6,7 7
26 25 Sébastien Vergnaud 10/3 01:22 10/3 06:20 4h 58min 10,7 6
27 24 Karin Olsson 10/3 02:52 10/3 07:09 4h 17min 12,4 5
28 40 Ben Voigt 10/3 04:05 10/3 07:47 3h 42min 14,3 7
28 10 Ingvild Lakseide 9/3 21:22 10/3 07:47 10h 25min 5,1 7
30 43 Jan Navjord 10/3 04:14 10/3 08:09 3h 55min 13,5 8
31 42 Ben Livesey 10/3 04:14 10/3 08:27 4h 13min 12,6 6
32 33 Fredrik Filander 10/3 04:03 10/3 08:40 4h 37min 11,5 6
33 37 Tommy Theodorsen 10/3 04:17 10/3 08:40 4h 23min 12,1 7
34 45 Ørjan Johansen 10/3 04:03 10/3 09:00 4h 57min 10,7 6
35 41 David Dale 10/3 04:54 10/3 09:34 4h 40min 11,4 7
36 26 Dariusz Morsztyn 10/3 05:35 10/3 10:05 4h 30min 11,8 8
37 14 Stein Tage Domaas 10/3 07:53 10/3 12:00 4h 07min 12,9 6
38 28 Dag Broch 10/3 09:15 10/3 13:44 4h 29min 11,8 5
39 21 Børge Johansen 10/3 08:26 10/3 14:27 6h 01min 8,8 6
40 34 Rolf-Helge Ellingsen 10/3 09:57 10/3 15:41 5h 44min 9,2 7
41 29 Melanie Clegg 10/3 16:04 11/3 00:41 8h 37min 6,2 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 72 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 53 km