Reload
FL500 2009
Starttidspunkt: lørdag 7. mars 11:00
Siste oppdatering: 11. mars 2009
23. januar 10:30
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Skoganvarre

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 1 Elisabeth Edland 7/3 14:00 7/3 17:49 3h 49min 18,9 8
2 9 Ronny Wingren 7/3 14:04 7/3 17:50 3h 46min 19,1 8
3 27 Arnt Ola Skjerve 7/3 14:23 7/3 18:05 3h 42min 19,5 8
4 3 Sebastian Plur Nilssen 7/3 14:17 7/3 18:14 3h 57min 18,2 8
5 4 Taisto Torneus 7/3 14:21 7/3 18:22 4h 01min 17,9 8
5 6 Gisle Mjåtvedt 7/3 14:19 7/3 18:22 4h 03min 17,8 8
7 2 Svein Sødahl Kvam 7/3 14:24 7/3 18:36 4h 12min 17,1 8
8 11 John Øivind Selmer 7/3 14:41 7/3 18:53 4h 12min 17,1 8
8 13 Svein Arild Danielsen 7/3 14:34 7/3 18:53 4h 19min 16,7 8
8 30 Bernd Helmich 7/3 14:45 7/3 18:53 4h 08min 17,4 8
11 10 Ingvild Lakseide 7/3 14:38 7/3 18:57 4h 19min 16,7 8
12 16 Vidar Løkeng 7/3 14:46 7/3 19:05 4h 19min 16,7 8
13 18 Sven Stabekk 7/3 14:54 7/3 19:15 4h 21min 16,6 8
13 19 Jukka Honkapirtti 7/3 14:44 7/3 19:15 4h 31min 15,9 8
15 15 Bjørn Utstøl 7/3 14:45 7/3 19:21 4h 36min 15,7 8
16 20 Jaakko Mölsä 7/3 14:52 7/3 19:28 4h 36min 15,7 8
17 22 Hallgeir Jenssen 7/3 14:58 7/3 19:38 4h 40min 15,4 7
17 17 Jan Gunnar Vian 7/3 14:42 7/3 19:38 4h 56min 14,6 8
19 36 Waling Magnus Gorter Voie 7/3 15:32 7/3 19:40 4h 08min 17,4 8
19 38 Ole Sigleif Johansen 7/3 15:18 7/3 19:40 4h 22min 16,5 8
21 12 Lars Ekornrød 7/3 14:57 7/3 19:41 4h 44min 15,2 8
22 44 Øyvind Mortensen 7/3 15:13 7/3 19:43 4h 30min 16,0 8
22 21 Børge Johansen 7/3 15:01 7/3 19:43 4h 42min 15,3 8
24 31 Jon Olav Borgebund 7/3 15:11 7/3 19:47 4h 36min 15,7 8
25 5 Steinar Kristensen 7/3 15:36 7/3 19:58 4h 22min 16,5 8
26 25 Sébastien Vergnaud 7/3 15:15 7/3 20:06 4h 51min 14,8 7
27 42 Ben Livesey 7/3 15:16 7/3 20:09 4h 53min 14,7 8
27 39 Elisabeth Riseth 7/3 15:25 7/3 20:09 4h 44min 15,2 8
29 45 Ørjan Johansen 7/3 15:20 7/3 20:10 4h 50min 14,9 8
30 43 Jan Navjord 7/3 15:20 7/3 20:19 4h 59min 14,4 8
31 26 Dariusz Morsztyn 7/3 15:44 7/3 20:27 4h 43min 15,3 8
32 37 Tommy Theodorsen 7/3 15:36 7/3 20:39 5h 03min 14,3 8
33 41 David Dale 7/3 15:58 7/3 20:43 4h 45min 15,2 8
34 35 Kjetil Ernstsen 7/3 16:02 7/3 20:44 4h 42min 15,3 8
35 7 Roy-Åge Jensen Ugseth 7/3 16:43 7/3 20:45 4h 02min 17,8 8
36 34 Rolf-Helge Ellingsen 7/3 15:51 7/3 20:48 4h 57min 14,5 8
37 8 Charlotta Rylander 7/3 15:00 7/3 20:54 5h 54min 12,2 8
38 24 Karin Olsson 7/3 15:55 7/3 21:03 5h 08min 14,0 8
39 40 Ben Voigt 7/3 15:15 7/3 21:05 5h 50min 12,3 8
40 46 Mats Pettersson 7/3 16:48 7/3 21:11 4h 23min 16,4 8
41 23 Aila Emilie Sarre 7/3 17:18 7/3 21:19 4h 01min 17,9 8
42 32 Ingjerd Melbø 7/3 17:20 7/3 21:34 4h 14min 17,0 8
43 33 Fredrik Filander 7/3 17:19 7/3 21:49 4h 30min 16,0 8
44 14 Stein Tage Domaas 7/3 17:45 7/3 21:54 4h 09min 17,3 8
45 28 Dag Broch 7/3 18:00 7/3 22:12 4h 12min 17,1 8
46 47 Gerhard Hirz 7/3 17:27 7/3 22:25 4h 58min 14,5 7
47 29 Melanie Clegg 7/3 19:38 8/3 00:24 4h 46min 15,1 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 72 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 53 km