Reload
FL500 2008
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 11:15
Siste oppdatering: 15. mars 2008
21. januar 02:02
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Karasjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 20 Katy Meier 9/3 12:57 9/3 19:25 6h 28min 13,1 7
2 26 Ole Wingren 9/3 13:37 9/3 19:58 6h 21min 13,4 7
3 56 Arnt Ola Skjerve 9/3 13:41 9/3 20:15 6h 34min 12,9 7
4 14 Øystein Megård 9/3 14:09 9/3 20:40 6h 31min 13,0 8
4 12 Berit B. Megård 9/3 14:09 9/3 20:40 6h 31min 13,0 8
6 28 Jan Vidar Dahle 9/3 14:39 9/3 20:56 6h 17min 13,5 8
7 57 May-Conny Johansen 9/3 14:50 9/3 21:12 6h 22min 13,4 8
8 7 Geir Wiik 9/3 14:29 9/3 21:16 6h 47min 12,5 7
9 18 Svein Sødahl Kvam 9/3 14:52 9/3 21:26 6h 34min 12,9 8
10 41 Bjørn-Hugo Kristoffersen 9/3 14:30 9/3 21:49 7h 19min 11,6 7
11 5 Kristin Thorsen 9/3 15:22 9/3 22:23 7h 01min 12,1 8
12 15 Jan Øystein Dervo 9/3 14:59 9/3 22:35 7h 36min 11,2 7
13 6 Knut Olav Grimdalen 9/3 14:31 9/3 22:42 8h 11min 10,4 8
14 47 Marianne Dahlen 9/3 15:54 9/3 22:45 6h 51min 12,4 8
15 45 Roger Fossøy 9/3 15:49 9/3 22:47 6h 58min 12,2 8
16 51 Karl Petter Beldo 9/3 15:25 9/3 23:25 8h 00min 10,6 7
17 29 Rolf Eerden 9/3 15:46 9/3 23:41 7h 55min 10,7 7
18 37 Lasse Gjerde 9/3 16:55 10/3 00:18 7h 23min 11,5 7
19 48 Vidar Løkeng 9/3 17:22 10/3 00:27 7h 05min 12,0 8
20 9 Åsmund Snortheim 9/3 16:07 10/3 00:28 8h 21min 10,2 7
21 1 John Øivind Selmer 9/3 17:07 10/3 00:54 7h 47min 10,9 8
21 53 Marcos Porcires 9/3 17:58 10/3 00:54 6h 56min 12,3 7
23 30 Robert Nilsen 9/3 17:34 10/3 00:59 7h 25min 11,5 8
24 35 Stein Are Harder 9/3 17:05 10/3 01:13 8h 08min 10,5 8
25 17 Kjetil Haugersveen 9/3 14:45 10/3 01:45 11h 00min 7,7 8
26 11 Terje Hilmarsen 9/3 18:07 10/3 01:56 7h 49min 10,9 8
27 43 Henning Dokken 9/3 18:17 10/3 02:07 7h 50min 10,9 8
28 13 Jan Gunnar Vian 9/3 17:20 10/3 02:20 9h 00min 9,4 8
29 36 Ole Christian Povenius 9/3 17:22 10/3 02:29 9h 07min 9,3 8
30 25 Inga Dansberg 9/3 19:19 10/3 03:28 8h 09min 10,4 6
31 31 Odd-Johan Movinkel 9/3 17:24 10/3 03:50 10h 26min 8,1 7
32 33 Barbara Inauen 9/3 17:06 10/3 03:51 10h 45min 7,9 8
33 42 Gunter Kriegel 9/3 20:08 10/3 04:55 8h 47min 9,7 6
34 54 De Martin Germano 9/3 20:36 10/3 05:09 8h 33min 9,9 8
35 8 Johanne Sundby 9/3 20:10 10/3 05:10 9h 00min 9,4 8
36 55 Jostein Lindgren 9/3 19:44 10/3 05:16 9h 32min 8,9 7
37 10 Espen Hamnvik 9/3 22:39 10/3 06:09 7h 30min 11,3 8
38 27 Trond Frogum 9/3 23:24 10/3 07:07 7h 43min 11,0 8
39 50 Arne Oddvar Nilsen 9/3 23:15 10/3 09:02 9h 47min 8,7 6
40 58 Åshild Bye 10/3 02:54 10/3 10:35 7h 41min 11,1 7
41 21 Tore Figenschau 10/3 00:58 10/3 11:40 10h 42min 7,9 8
42 38 Roy-Åge Jensen Ugseth 10/3 03:35 10/3 11:45 8h 10min 10,4 7
43 4 Thomas Jacobsen 10/3 07:37 10/3 16:05 8h 28min 10,0 7
44 52 Ben Junghaenel 10/3 07:09 10/3 16:27 9h 18min 9,1 8
45 34 Hallgeir Jenssen 10/3 07:57 10/3 16:34 8h 37min 9,9 8
46 16 Ida Helena Jenssen 10/3 07:05 10/3 16:35 9h 30min 8,9 7
47 24 Jana Henychova 10/3 06:30 10/3 16:46 10h 16min 8,3 8
48 39 Hilde Methi 10/3 07:31 10/3 16:56 9h 25min 9,0 7
49 49 Hendrik Stachnau 10/3 06:17 10/3 16:59 10h 42min 7,9 8
50 22 Jaco Alex Ulmann 10/3 07:41 10/3 17:18 9h 37min 8,8 7

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 72 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta S 53 km