Reload
FL500 2008
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 11:15
Siste oppdatering: 15. mars 2008
16. januar 22:23
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 3:   Levajok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 20 Katy Meier 8/3 23:51 9/3 06:24 6h 33min 13,4 8
2 28 Jan Vidar Dahle 9/3 00:17 9/3 07:26 7h 09min 12,3 8
3 7 Geir Wiik 9/3 00:09 9/3 07:28 7h 19min 12,0 8
4 14 Øystein Megård 9/3 00:11 9/3 07:37 7h 26min 11,8 8
5 12 Berit B. Megård 9/3 00:10 9/3 07:41 7h 31min 11,7 8
6 5 Kristin Thorsen 9/3 00:25 9/3 07:50 7h 25min 11,9 8
7 56 Arnt Ola Skjerve 9/3 00:47 9/3 08:22 7h 35min 11,6 8
8 57 May-Conny Johansen 9/3 00:54 9/3 08:30 7h 36min 11,6 8
9 6 Knut Olav Grimdalen 9/3 00:33 9/3 08:34 8h 01min 11,0 8
10 26 Ole Wingren 9/3 01:57 9/3 08:47 6h 50min 12,9 8
11 17 Kjetil Haugersveen 9/3 01:03 9/3 09:07 8h 04min 10,9 8
12 41 Bjørn-Hugo Kristoffersen 9/3 01:39 9/3 09:09 7h 30min 11,7 8
13 18 Svein Sødahl Kvam 9/3 02:00 9/3 09:21 7h 21min 12,0 8
14 29 Rolf Eerden 9/3 00:54 9/3 09:25 8h 31min 10,3 8
15 51 Karl Petter Beldo 9/3 01:54 9/3 09:32 7h 38min 11,5 8
16 30 Robert Nilsen 9/3 01:11 9/3 09:38 8h 27min 10,4 8
17 47 Marianne Dahlen 9/3 02:25 9/3 09:55 7h 30min 11,7 8
18 31 Odd-Johan Movinkel 9/3 01:52 9/3 10:00 8h 08min 10,8 8
19 45 Roger Fossøy 9/3 02:26 9/3 10:09 7h 43min 11,4 8
20 13 Jan Gunnar Vian 9/3 02:00 9/3 10:10 8h 10min 10,8 8
21 11 Terje Hilmarsen 9/3 02:23 9/3 10:18 7h 55min 11,1 8
22 48 Vidar Løkeng 9/3 03:23 9/3 10:34 7h 11min 12,3 8
23 36 Ole Christian Povenius 9/3 01:55 9/3 10:36 8h 41min 10,1 8
24 37 Lasse Gjerde 9/3 03:02 9/3 10:49 7h 47min 11,3 8
25 9 Åsmund Snortheim 9/3 02:35 9/3 10:50 8h 15min 10,7 7
25 53 Marcos Porcires 9/3 02:55 9/3 10:50 7h 55min 11,1 8
27 15 Jan Øystein Dervo 9/3 03:32 9/3 11:04 7h 32min 11,7 7
28 19 Jarle Opheim 9/3 02:44 9/3 11:13 8h 29min 10,4 8
28 35 Stein Are Harder 9/3 03:01 9/3 11:13 8h 12min 10,7 8
30 1 John Øivind Selmer 9/3 00:34 9/3 11:14 10h 40min 8,2 8
31 25 Inga Dansberg 9/3 02:49 9/3 11:28 8h 39min 10,2 8
32 33 Barbara Inauen 9/3 03:17 9/3 11:45 8h 28min 10,4 8
33 8 Johanne Sundby 9/3 01:24 9/3 12:49 11h 25min 7,7 8
34 43 Henning Dokken 9/3 03:55 9/3 12:50 8h 55min 9,9 8
35 55 Jostein Lindgren 9/3 03:03 9/3 13:15 10h 12min 8,6 7
36 27 Trond Frogum 9/3 03:40 9/3 13:16 9h 36min 9,2 8
37 10 Espen Hamnvik 9/3 04:00 9/3 13:34 9h 34min 9,2 8
38 40 Gisle Mjåtvedt 9/3 02:38 9/3 13:38 11h 00min 8,0 7
39 42 Gunter Kriegel 9/3 05:14 9/3 13:44 8h 30min 10,4 6
40 50 Arne Oddvar Nilsen 9/3 03:07 9/3 14:36 11h 29min 7,7 8
41 23 Bjørn Arthur Klubnes 9/3 03:34 9/3 14:38 11h 04min 8,0 8
42 54 De Martin Germano 9/3 06:52 9/3 15:30 8h 38min 10,2 8
43 21 Tore Figenschau 9/3 06:08 9/3 16:20 10h 12min 8,6 8
44 58 Åshild Bye 9/3 08:14 9/3 17:21 9h 07min 9,7 8
45 38 Roy-Åge Jensen Ugseth 9/3 06:43 9/3 17:26 10h 43min 8,2 8
46 52 Ben Junghaenel 9/3 06:51 9/3 18:12 11h 21min 7,8 8
47 4 Thomas Jacobsen 9/3 08:16 9/3 18:29 10h 13min 8,6 8
48 34 Hallgeir Jenssen 9/3 07:03 9/3 18:43 11h 40min 7,5 8
49 16 Ida Helena Jenssen 9/3 07:01 9/3 18:49 11h 48min 7,5 8
50 24 Jana Henychova 9/3 08:34 9/3 20:46 12h 12min 7,2 8
51 39 Hilde Methi 9/3 07:36 9/3 22:41 15h 05min 5,8 8
52 22 Jaco Alex Ulmann 9/3 08:36 9/3 23:02 14h 26min 6,1 8
53 49 Hendrik Stachnau 9/3 10:59 9/3 23:35 12h 36min 7,0 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 72 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta S 53 km