Reload
FL500 2008
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 11:15
Siste oppdatering: 15. mars 2008
22. januar 07:16
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Skoganvarre

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 20 Katy Meier 8/3 14:33 8/3 19:37 5h 04min 14,2 8
2 26 Ole Wingren 8/3 14:56 8/3 20:03 5h 07min 14,1 8
3 2 Emil Inauen 8/3 14:33 8/3 20:24 5h 51min 12,3 8
4 5 Kristin Thorsen 8/3 14:44 8/3 20:35 5h 51min 12,3 8
5 1 John Øivind Selmer 8/3 14:35 8/3 20:39 6h 04min 11,9 8
6 6 Knut Olav Grimdalen 8/3 14:49 8/3 20:49 6h 00min 12,0 8
6 7 Geir Wiik 8/3 14:50 8/3 20:49 5h 59min 12,0 8
8 18 Svein Sødahl Kvam 8/3 14:58 8/3 20:51 5h 53min 12,2 8
9 17 Kjetil Haugersveen 8/3 15:04 8/3 21:00 5h 56min 12,1 8
10 57 May-Conny Johansen 8/3 15:28 8/3 21:04 5h 36min 12,9 8
11 15 Jan Øystein Dervo 8/3 15:03 8/3 21:06 6h 03min 11,9 8
11 12 Berit B. Megård 8/3 15:10 8/3 21:06 5h 56min 12,1 8
11 3 Michael Kalcher 8/3 14:46 8/3 21:06 6h 20min 11,4 8
11 14 Øystein Megård 8/3 15:11 8/3 21:06 5h 55min 12,2 8
15 56 Arnt Ola Skjerve 8/3 15:30 8/3 21:07 5h 37min 12,8 8
16 28 Jan Vidar Dahle 8/3 15:18 8/3 21:16 5h 58min 12,1 8
17 41 Bjørn-Hugo Kristoffersen 8/3 15:44 8/3 21:24 5h 40min 12,7 8
18 9 Åsmund Snortheim 8/3 15:12 8/3 21:25 6h 13min 11,6 8
19 11 Terje Hilmarsen 8/3 15:11 8/3 21:28 6h 17min 11,5 8
19 19 Jarle Opheim 8/3 15:12 8/3 21:28 6h 16min 11,5 8
21 45 Roger Fossøy 8/3 15:31 8/3 21:35 6h 04min 11,9 8
21 51 Karl Petter Beldo 8/3 15:46 8/3 21:35 5h 49min 12,4 8
23 31 Odd-Johan Movinkel 8/3 15:23 8/3 21:36 6h 13min 11,6 8
24 47 Marianne Dahlen 8/3 15:42 8/3 21:37 5h 55min 12,2 8
25 13 Jan Gunnar Vian 8/3 15:20 8/3 21:38 6h 18min 11,4 8
26 25 Inga Dansberg 8/3 15:44 8/3 21:41 5h 57min 12,1 8
27 48 Vidar Løkeng 8/3 15:41 8/3 21:43 6h 02min 11,9 8
28 29 Rolf Eerden 8/3 15:23 8/3 21:44 6h 21min 11,3 8
29 10 Espen Hamnvik 8/3 15:17 8/3 21:49 6h 32min 11,0 8
30 36 Ole Christian Povenius 8/3 15:41 8/3 21:52 6h 11min 11,6 8
31 30 Robert Nilsen 8/3 15:30 8/3 21:55 6h 25min 11,2 8
32 37 Lasse Gjerde 8/3 15:31 8/3 21:56 6h 25min 11,2 8
33 27 Trond Frogum 8/3 15:54 8/3 21:57 6h 03min 11,9 8
34 35 Stein Are Harder 8/3 15:45 8/3 21:58 6h 13min 11,6 8
35 33 Barbara Inauen 8/3 15:24 8/3 22:04 6h 40min 10,8 8
36 8 Johanne Sundby 8/3 15:16 8/3 22:10 6h 54min 10,4 8
37 42 Gunter Kriegel 8/3 16:13 8/3 22:15 6h 02min 11,9 8
38 40 Gisle Mjåtvedt 8/3 16:02 8/3 22:24 6h 22min 11,3 8
39 53 Marcos Porcires 8/3 16:18 8/3 22:40 6h 22min 11,3 8
40 43 Henning Dokken 8/3 15:41 8/3 22:45 7h 04min 10,2 8
41 50 Arne Oddvar Nilsen 8/3 16:07 8/3 22:58 6h 51min 10,5 8
42 55 Jostein Lindgren 8/3 16:21 8/3 23:13 6h 52min 10,5 8
43 21 Tore Figenschau 8/3 15:36 8/3 23:19 7h 43min 9,3 8
44 58 Åshild Bye 8/3 16:20 8/3 23:21 7h 01min 10,3 8
44 38 Roy-Åge Jensen Ugseth 8/3 16:21 8/3 23:21 7h 00min 10,3 8
46 39 Hilde Methi 8/3 15:45 8/3 23:24 7h 39min 9,4 8
46 54 De Martin Germano 8/3 15:37 8/3 23:24 7h 47min 9,3 8
48 23 Bjørn Arthur Klubnes 8/3 15:55 8/3 23:25 7h 30min 9,6 8
49 46 Simon Lewis 8/3 16:19 8/3 23:48 7h 29min 9,6 8
50 4 Thomas Jacobsen 8/3 15:55 8/3 23:55 8h 00min 9,0 8
51 52 Ben Junghaenel 8/3 16:35 9/3 00:18 7h 43min 9,3 8
52 34 Hallgeir Jenssen 8/3 15:38 9/3 00:54 9h 16min 7,8 8
53 16 Ida Helena Jenssen 8/3 15:37 9/3 00:55 9h 18min 7,7 8
54 24 Jana Henychova 8/3 16:40 9/3 01:25 8h 45min 8,2 8
55 22 Jaco Alex Ulmann 8/3 16:14 9/3 01:30 9h 16min 7,8 8
56 49 Hendrik Stachnau 8/3 18:47 9/3 04:55 10h 08min 7,1 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 72 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta S 53 km