Reload
FL500 2008
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 11:15
Siste oppdatering: 15. mars 2008
23. januar 01:06
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 2 Emil Inauen 8/3 11:16 8/3 14:27 3h 11min 16,6 8
2 5 Kristin Thorsen 8/3 11:19 8/3 14:33 3h 14min 16,4 8
2 20 Katy Meier 8/3 11:40 8/3 14:33 2h 53min 18,4 8
4 1 John Øivind Selmer 8/3 11:15 8/3 14:35 3h 20min 15,9 8
5 26 Ole Wingren 8/3 11:46 8/3 14:37 2h 51min 18,6 8
6 15 Jan Øystein Dervo 8/3 11:35 8/3 14:38 3h 03min 17,4 8
7 7 Geir Wiik 8/3 11:21 8/3 14:40 3h 19min 16,0 8
8 12 Berit B. Megård 8/3 11:26 8/3 14:45 3h 19min 16,0 8
9 3 Michael Kalcher 8/3 11:17 8/3 14:46 3h 29min 15,2 8
10 6 Knut Olav Grimdalen 8/3 11:20 8/3 14:49 3h 29min 15,2 8
11 14 Øystein Megård 8/3 11:34 8/3 14:52 3h 18min 16,1 8
12 13 Jan Gunnar Vian 8/3 11:27 8/3 14:53 3h 26min 15,4 8
12 11 Terje Hilmarsen 8/3 11:25 8/3 14:53 3h 28min 15,3 8
14 18 Svein Sødahl Kvam 8/3 11:38 8/3 14:58 3h 20min 15,9 8
15 9 Åsmund Snortheim 8/3 11:23 8/3 15:00 3h 37min 14,7 8
16 17 Kjetil Haugersveen 8/3 11:37 8/3 15:04 3h 27min 15,4 8
17 28 Jan Vidar Dahle 8/3 11:48 8/3 15:08 3h 20min 15,9 8
17 47 Marianne Dahlen 8/3 12:07 8/3 15:08 3h 01min 17,6 8
19 19 Jarle Opheim 8/3 11:39 8/3 15:12 3h 33min 14,9 8
19 31 Odd-Johan Movinkel 8/3 11:51 8/3 15:12 3h 21min 15,8 8
21 36 Ole Christian Povenius 8/3 11:56 8/3 15:14 3h 18min 16,1 8
22 8 Johanne Sundby 8/3 11:22 8/3 15:16 3h 54min 13,6 8
23 10 Espen Hamnvik 8/3 11:24 8/3 15:17 3h 53min 13,6 8
24 27 Trond Frogum 8/3 11:47 8/3 15:18 3h 31min 15,1 8
25 4 Thomas Jacobsen 8/3 11:18 8/3 15:19 4h 01min 13,2 8
26 41 Bjørn-Hugo Kristoffersen 8/3 12:01 8/3 15:20 3h 19min 16,0 8
27 42 Gunter Kriegel 8/3 12:02 8/3 15:21 3h 19min 16,0 8
28 29 Rolf Eerden 8/3 11:49 8/3 15:23 3h 34min 14,9 8
29 30 Robert Nilsen 8/3 11:50 8/3 15:24 3h 34min 14,9 8
29 33 Barbara Inauen 8/3 11:53 8/3 15:24 3h 31min 15,1 8
31 25 Inga Dansberg 8/3 11:45 8/3 15:25 3h 40min 14,5 8
32 40 Gisle Mjåtvedt 8/3 12:00 8/3 15:28 3h 28min 15,3 8
32 57 May-Conny Johansen 8/3 12:17 8/3 15:28 3h 11min 16,6 8
34 37 Lasse Gjerde 8/3 11:57 8/3 15:29 3h 32min 15,0 8
35 51 Karl Petter Beldo 8/3 12:11 8/3 15:30 3h 19min 16,0 8
35 56 Arnt Ola Skjerve 8/3 12:16 8/3 15:30 3h 14min 16,4 8
35 45 Roger Fossøy 8/3 12:05 8/3 15:30 3h 25min 15,5 8
38 48 Vidar Løkeng 8/3 12:08 8/3 15:32 3h 24min 15,6 8
39 35 Stein Are Harder 8/3 11:55 8/3 15:33 3h 38min 14,6 8
40 21 Tore Figenschau 8/3 11:41 8/3 15:36 3h 55min 13,5 8
41 16 Ida Helena Jenssen 8/3 11:36 8/3 15:37 4h 01min 13,2 8
41 54 De Martin Germano 8/3 12:14 8/3 15:37 3h 23min 15,7 8
43 34 Hallgeir Jenssen 8/3 11:54 8/3 15:38 3h 44min 14,2 8
44 43 Henning Dokken 8/3 12:03 8/3 15:41 3h 38min 14,6 8
45 39 Hilde Methi 8/3 11:59 8/3 15:45 3h 46min 14,1 8
46 38 Roy-Åge Jensen Ugseth 8/3 11:58 8/3 15:48 3h 50min 13,8 8
47 50 Arne Oddvar Nilsen 8/3 12:10 8/3 15:49 3h 39min 14,5 8
48 23 Bjørn Arthur Klubnes 8/3 11:43 8/3 15:55 4h 12min 12,6 8
49 53 Marcos Porcires 8/3 12:13 8/3 16:02 3h 49min 13,9 8
50 55 Jostein Lindgren 8/3 12:15 8/3 16:04 3h 49min 13,9 8
50 22 Jaco Alex Ulmann 8/3 11:42 8/3 16:04 4h 22min 12,1 8
50 58 Åshild Bye 8/3 12:18 8/3 16:04 3h 46min 14,1 8
53 52 Ben Junghaenel 8/3 12:12 8/3 16:17 4h 05min 13,0 8
54 46 Simon Lewis 8/3 12:06 8/3 16:19 4h 13min 12,6 8
55 24 Jana Henychova 8/3 11:44 8/3 16:40 4h 56min 10,7 8
56 44 Dariusz Morsztyn 8/3 12:04 8/3 17:03 4h 59min 10,6 8
57 49 Hendrik Stachnau 8/3 12:09 8/3 17:18 5h 09min 10,3 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 72 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta S 53 km