Reload
FL500 2007
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 17. mars 2007
17. januar 00:17
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Karasjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 50 Elisabeth Edland 11/3 12:54 11/3 19:08 6h 14min 13,6 8
2 76 Katy Meier 11/3 15:12 11/3 21:16 6h 04min 14,0 7
3 55 Ole Wingren 11/3 14:11 11/3 21:17 7h 06min 12,0 8
4 60 Øystein Megård 11/3 15:08 11/3 21:48 6h 40min 12,8 8
4 41 Mona Kolstad 11/3 15:21 11/3 21:48 6h 27min 13,2 8
4 59 Berit B. Megård 11/3 15:07 11/3 21:48 6h 41min 12,7 7
7 69 Jan Øystein Dervo 11/3 15:18 11/3 21:49 6h 31min 13,0 8
8 86 John Øivind Selmer 11/3 15:31 11/3 22:21 6h 50min 12,4 8
8 44 Kari Thomassen 11/3 15:30 11/3 22:21 6h 51min 12,4 8
10 54 Jan Vidar Dahle 11/3 15:55 11/3 22:23 6h 28min 13,1 8
11 71 Rolf Eerden 11/3 16:06 11/3 22:46 6h 40min 12,8 8
12 66 Øyvind Nordahl Næss 11/3 15:13 11/3 22:57 7h 44min 11,0 7
13 98 Eirik Nilsen 11/3 15:39 11/3 23:01 7h 22min 11,5 7
13 97 Caroline Kuljunlahti 11/3 15:40 11/3 23:01 7h 21min 11,6 8
15 83 Karl Petter Beldo 11/3 15:46 11/3 23:03 7h 17min 11,7 7
16 52 Daniel Larsen 11/3 16:07 11/3 23:17 7h 10min 11,9 8
17 85 Magne Storstein 11/3 16:48 11/3 23:24 6h 36min 12,9 8
18 45 Terje Hilmarsen 11/3 14:49 11/3 23:37 8h 48min 9,7 7
19 47 Olav Henke 11/3 16:37 11/3 23:51 7h 14min 11,8 8
20 104 Daniele Rao 11/3 16:38 12/3 00:14 7h 36min 11,2 8
21 61 Michael Kalcher 11/3 17:33 12/3 00:15 6h 42min 12,7 7
22 67 Gunter Kriegel 11/3 17:34 12/3 00:45 7h 11min 11,8 7
22 91 Aslak Prestbakmo 11/3 17:29 12/3 00:45 7h 16min 11,7 8
24 99 Arne Oddvar Nilsen 11/3 17:50 12/3 01:15 7h 25min 11,5 8
25 65 Atle Bjerke 11/3 18:08 12/3 01:19 7h 11min 11,8 7
26 56 Stein Are Harder 11/3 18:53 12/3 01:24 6h 31min 13,0 8
27 46 Steffen Neumann 11/3 19:11 12/3 01:41 6h 30min 13,1 7
28 75 Michael Jeckel 11/3 19:13 12/3 01:44 6h 31min 13,0 7
29 57 Mikael Jutila 11/3 19:48 12/3 01:46 5h 58min 14,2 8
30 74 Johan Malmström 11/3 18:49 12/3 01:49 7h 00min 12,1 8
31 62 Ole Christian Povenius 11/3 18:39 12/3 01:50 7h 11min 11,8 8
32 101 Åsmund Snortheim 11/3 18:14 12/3 02:12 7h 58min 10,7 7
33 72 Sven Stabekk 11/3 18:24 12/3 02:35 8h 11min 10,4 6
34 93 Trine Kristiansen Lyrek 11/3 20:10 12/3 02:38 6h 28min 13,1 7
35 90 Espen Prestbakmo 11/3 20:18 12/3 02:51 6h 33min 13,0 8
36 78 Anders Selin 11/3 18:24 12/3 03:06 8h 42min 9,8 8
37 63 Roy-Åge Jensen Ugseth 11/3 18:32 12/3 03:16 8h 44min 9,7 8
38 79 Matti Holmgren 11/3 19:19 12/3 03:20 8h 01min 10,6 8
39 96 Jan Petter Amundsen 11/3 20:22 12/3 04:23 8h 01min 10,6 7
40 103 Kjell Løken 11/3 21:33 12/3 05:35 8h 02min 10,6 8
41 89 Kenneth Gjemmestad 11/3 20:53 12/3 05:44 8h 51min 9,6 6
42 39 Bjørn Arthur Klubnes 11/3 21:03 12/3 06:01 8h 58min 9,5 8
43 95 Joar Leifseth Ulsom 11/3 21:55 12/3 06:33 8h 38min 9,8 8
43 64 Pekka Syrjänen 11/3 21:08 12/3 06:33 9h 25min 9,0 8
45 94 Kai Hegre 11/3 21:25 12/3 06:34 9h 09min 9,3 7
46 102 Isabelle Travadon 11/3 23:20 12/3 07:07 7h 47min 10,9 8
47 87 Raimo Lehtinen 11/3 22:47 12/3 07:58 9h 11min 9,3 8
48 49 Svein Henrik Solberg 12/3 00:47 12/3 09:27 8h 40min 9,8 7
48 40 Ørjan Wårheim 12/3 01:29 12/3 09:27 7h 58min 10,7 7
50 100 Vemund Solli 11/3 23:36 12/3 09:51 10h 15min 8,3 7
51 92 Ingjerd Melbø 11/3 23:05 12/3 09:52 10h 47min 7,9 8
52 82 Johanne Sundby 12/3 02:29 12/3 10:09 7h 40min 11,1 7
53 43 Rolf-Helge Ellingsen 12/3 02:50 12/3 12:01 9h 11min 9,3 8
54 81 Børge Johansen 12/3 02:14 12/3 12:09 9h 55min 8,6 7
55 42 Håvard Alm 12/3 01:32 12/3 14:02 12h 30min 6,8 8
56 51 Jaco Alex Ulmann 12/3 06:40 12/3 16:11 9h 31min 8,9 7

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 60 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta S 53 km