Reload
FL500 2007
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 17. mars 2007
19. januar 12:50
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 3:   Levajok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 41 Mona Kolstad 10/3 22:12 11/3 05:58 7h 46min 11,3 8
2 50 Elisabeth Edland 10/3 22:40 11/3 06:09 7h 29min 11,8 8
3 45 Terje Hilmarsen 10/3 22:40 11/3 07:55 9h 15min 9,5 8
4 86 John Øivind Selmer 10/3 23:54 11/3 08:05 8h 11min 10,8 8
5 52 Daniel Larsen 10/3 23:26 11/3 08:06 8h 40min 10,2 8
6 66 Øyvind Nordahl Næss 10/3 23:59 11/3 08:07 8h 08min 10,8 8
7 71 Rolf Eerden 11/3 00:15 11/3 08:23 8h 08min 10,8 8
8 70 Tom Halvor Ludvigsen 11/3 00:14 11/3 08:49 8h 35min 10,3 7
9 60 Øystein Megård 11/3 01:00 11/3 08:55 7h 55min 11,1 8
9 59 Berit B. Megård 11/3 01:01 11/3 08:55 7h 54min 11,1 8
11 76 Katy Meier 11/3 01:14 11/3 09:08 7h 54min 11,1 8
12 85 Magne Storstein 11/3 01:21 11/3 09:10 7h 49min 11,3 8
13 73 Taisto Torneus 10/3 22:48 11/3 09:13 10h 25min 8,4 8
14 97 Caroline Kuljunlahti 11/3 01:23 11/3 09:41 8h 18min 10,6 8
14 98 Eirik Nilsen 11/3 01:23 11/3 09:41 8h 18min 10,6 8
16 83 Karl Petter Beldo 11/3 01:28 11/3 09:55 8h 27min 10,4 7
17 55 Ole Wingren 11/3 02:25 11/3 10:13 7h 48min 11,3 8
17 78 Anders Selin 10/3 23:54 11/3 10:13 10h 19min 8,5 8
19 54 Jan Vidar Dahle 11/3 02:12 11/3 10:14 8h 02min 11,0 8
20 46 Steffen Neumann 11/3 01:21 11/3 10:27 9h 06min 9,7 8
21 69 Jan Øystein Dervo 11/3 02:28 11/3 10:32 8h 04min 10,9 8
22 44 Kari Thomassen 11/3 02:48 11/3 10:36 7h 48min 11,3 8
23 72 Sven Stabekk 11/3 01:12 11/3 10:45 9h 33min 9,2 8
24 104 Daniele Rao 11/3 01:45 11/3 10:46 9h 01min 9,8 8
25 63 Roy-Åge Jensen Ugseth 11/3 01:24 11/3 11:04 9h 40min 9,1 8
26 47 Olav Henke 11/3 02:02 11/3 11:05 9h 03min 9,7 8
27 91 Aslak Prestbakmo 11/3 02:02 11/3 11:08 9h 06min 9,7 8
28 62 Ole Christian Povenius 11/3 01:43 11/3 11:13 9h 30min 9,3 8
29 56 Stein Are Harder 11/3 03:01 11/3 11:17 8h 16min 10,6 8
30 65 Atle Bjerke 11/3 02:16 11/3 11:32 9h 16min 9,5 8
31 99 Arne Oddvar Nilsen 11/3 02:39 11/3 11:35 8h 56min 9,9 8
32 74 Johan Malmström 11/3 01:59 11/3 11:37 9h 38min 9,1 8
33 67 Gunter Kriegel 11/3 03:13 11/3 11:48 8h 35min 10,3 8
34 75 Michael Jeckel 11/3 03:09 11/3 11:57 8h 48min 10,0 8
34 77 Roy-Helge Andreassen 11/3 05:27 11/3 11:57 6h 30min 13,5 8
36 61 Michael Kalcher 11/3 03:34 11/3 12:13 8h 39min 10,2 7
37 101 Åsmund Snortheim 11/3 03:30 11/3 12:28 8h 58min 9,8 8
38 57 Mikael Jutila 11/3 04:16 11/3 12:49 8h 33min 10,3 8
39 79 Matti Holmgren 11/3 02:58 11/3 12:50 9h 52min 8,9 8
40 93 Trine Kristiansen Lyrek 11/3 03:17 11/3 13:10 9h 53min 8,9 8
41 89 Kenneth Gjemmestad 11/3 04:03 11/3 13:37 9h 34min 9,2 8
42 96 Jan Petter Amundsen 11/3 04:13 11/3 13:40 9h 27min 9,3 8
43 64 Pekka Syrjänen 11/3 03:45 11/3 13:45 10h 00min 8,8 8
44 95 Joar Leifseth Ulsom 11/3 02:50 11/3 13:56 11h 06min 7,9 8
45 90 Espen Prestbakmo 11/3 02:20 11/3 14:07 11h 47min 7,5 8
46 94 Kai Hegre 11/3 03:49 11/3 14:25 10h 36min 8,3 8
47 100 Vemund Solli 11/3 02:03 11/3 14:26 12h 23min 7,1 8
48 40 Ørjan Wårheim 11/3 05:25 11/3 14:52 9h 27min 9,3 8
49 39 Bjørn Arthur Klubnes 11/3 04:02 11/3 15:09 11h 07min 7,9 8
50 102 Isabelle Travadon 11/3 05:14 11/3 15:20 10h 06min 8,7 8
50 87 Raimo Lehtinen 11/3 04:17 11/3 15:20 11h 03min 8,0 8
52 103 Kjell Løken 11/3 04:42 11/3 15:21 10h 39min 8,3 8
53 53 Wenche Offerdal 11/3 01:15 11/3 16:33 15h 18min 5,8 8
54 49 Svein Henrik Solberg 11/3 05:45 11/3 16:34 10h 49min 8,1 8
55 43 Rolf-Helge Ellingsen 11/3 05:04 11/3 17:10 12h 06min 7,3 8
55 48 Wolfgang Simon-Nilsen 11/3 03:20 11/3 17:10 13h 50min 6,4 8
57 42 Håvard Alm 11/3 08:03 11/3 17:47 9h 44min 9,0 8
58 68 Hallgeir Jenssen 11/3 06:10 11/3 17:53 11h 43min 7,5 7
59 92 Ingjerd Melbø 11/3 06:06 11/3 18:07 12h 01min 7,3 8
60 81 Børge Johansen 11/3 07:24 11/3 18:54 11h 30min 7,7 7
61 82 Johanne Sundby 11/3 01:57 11/3 19:09 17h 12min 5,1 7
62 51 Jaco Alex Ulmann 11/3 09:35 11/3 22:31 12h 56min 6,8 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 60 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta S 53 km