Reload
FL500 2007
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 17. mars 2007
24. januar 02:43
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Skoganvarre

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 50 Elisabeth Edland 10/3 15:53 10/3 19:32 3h 39min 16,4 8
2 55 Ole Wingren 10/3 15:51 10/3 19:54 4h 03min 14,8 8
3 41 Mona Kolstad 10/3 16:06 10/3 20:10 4h 04min 14,8 8
4 45 Terje Hilmarsen 10/3 16:07 10/3 20:27 4h 20min 13,8 8
4 52 Daniel Larsen 10/3 16:09 10/3 20:27 4h 18min 14,0 8
6 44 Kari Thomassen 10/3 16:25 10/3 20:32 4h 07min 14,6 8
7 76 Katy Meier 10/3 16:27 10/3 20:33 4h 06min 14,6 8
8 86 John Øivind Selmer 10/3 16:42 10/3 20:37 3h 55min 15,3 8
9 66 Øyvind Nordahl Næss 10/3 16:25 10/3 20:45 4h 20min 13,8 8
10 58 Marianne Dahlen 10/3 16:22 10/3 20:48 4h 26min 13,5 8
11 60 Øystein Megård 10/3 16:31 10/3 20:52 4h 21min 13,8 8
11 59 Berit B. Megård 10/3 16:31 10/3 20:52 4h 21min 13,8 8
13 61 Michael Kalcher 10/3 16:21 10/3 20:55 4h 34min 13,1 8
14 46 Steffen Neumann 10/3 16:11 10/3 20:58 4h 47min 12,5 8
15 73 Taisto Torneus 10/3 16:34 10/3 21:01 4h 27min 13,5 8
15 56 Stein Are Harder 10/3 16:40 10/3 21:01 4h 21min 13,8 8
17 57 Mikael Jutila 10/3 16:27 10/3 21:02 4h 35min 13,1 8
18 54 Jan Vidar Dahle 10/3 16:36 10/3 21:13 4h 37min 13,0 8
19 47 Olav Henke 10/3 16:30 10/3 21:18 4h 48min 12,5 8
20 75 Michael Jeckel 10/3 16:49 10/3 21:25 4h 36min 13,0 8
21 69 Jan Øystein Dervo 10/3 17:11 10/3 21:28 4h 17min 14,0 8
22 72 Sven Stabekk 10/3 16:53 10/3 21:33 4h 40min 12,9 8
22 70 Tom Halvor Ludvigsen 10/3 16:48 10/3 21:33 4h 45min 12,6 8
24 71 Rolf Eerden 10/3 16:58 10/3 21:36 4h 38min 12,9 8
24 62 Ole Christian Povenius 10/3 16:42 10/3 21:36 4h 54min 12,2 8
26 53 Wenche Offerdal 10/3 16:36 10/3 21:38 5h 02min 11,9 8
27 85 Magne Storstein 10/3 17:27 10/3 21:42 4h 15min 14,1 8
28 67 Gunter Kriegel 10/3 17:24 10/3 21:47 4h 23min 13,7 8
28 65 Atle Bjerke 10/3 16:55 10/3 21:47 4h 52min 12,3 8
30 63 Roy-Åge Jensen Ugseth 10/3 16:45 10/3 21:48 5h 03min 11,9 8
30 74 Johan Malmström 10/3 16:55 10/3 21:48 4h 53min 12,3 8
32 78 Anders Selin 10/3 17:07 10/3 21:49 4h 42min 12,8 8
33 104 Daniele Rao 10/3 17:16 10/3 21:58 4h 42min 12,8 8
34 97 Caroline Kuljunlahti 10/3 17:30 10/3 22:05 4h 35min 13,1 8
34 98 Eirik Nilsen 10/3 17:30 10/3 22:05 4h 35min 13,1 8
36 91 Aslak Prestbakmo 10/3 17:15 10/3 22:06 4h 51min 12,4 8
37 40 Ørjan Wårheim 10/3 16:55 10/3 22:07 5h 12min 11,5 8
38 84 Åshild Bye 10/3 17:40 10/3 22:11 4h 31min 13,3 8
39 93 Trine Kristiansen Lyrek 10/3 17:33 10/3 22:18 4h 45min 12,6 8
39 99 Arne Oddvar Nilsen 10/3 17:57 10/3 22:18 4h 21min 13,8 8
41 68 Hallgeir Jenssen 10/3 17:05 10/3 22:24 5h 19min 11,3 8
42 64 Pekka Syrjänen 10/3 16:54 10/3 22:28 5h 34min 10,8 8
42 90 Espen Prestbakmo 10/3 17:22 10/3 22:28 5h 06min 11,8 8
44 48 Wolfgang Simon-Nilsen 10/3 17:03 10/3 22:32 5h 29min 10,9 8
45 101 Åsmund Snortheim 10/3 17:36 10/3 22:33 4h 57min 12,1 8
46 83 Karl Petter Beldo 10/3 16:45 10/3 22:34 5h 49min 10,3 8
46 82 Johanne Sundby 10/3 17:43 10/3 22:34 4h 51min 12,4 8
48 100 Vemund Solli 10/3 17:42 10/3 22:43 5h 01min 12,0 8
49 94 Kai Hegre 10/3 17:51 10/3 22:44 4h 53min 12,3 8
50 49 Svein Henrik Solberg 10/3 17:27 10/3 22:52 5h 25min 11,1 8
50 79 Matti Holmgren 10/3 18:00 10/3 22:52 4h 52min 12,3 8
52 106 Emil Inauen 10/3 18:45 10/3 23:00 4h 15min 14,1 8
52 39 Bjørn Arthur Klubnes 10/3 16:58 10/3 23:00 6h 02min 9,9 8
54 87 Raimo Lehtinen 10/3 17:58 10/3 23:15 5h 17min 11,4 8
55 96 Jan Petter Amundsen 10/3 18:07 10/3 23:21 5h 14min 11,5 8
56 43 Rolf-Helge Ellingsen 10/3 17:30 10/3 23:26 5h 56min 10,1 8
56 102 Isabelle Travadon 10/3 18:07 10/3 23:26 5h 19min 11,3 8
58 103 Kjell Løken 10/3 18:55 10/3 23:28 4h 33min 13,2 8
59 89 Kenneth Gjemmestad 10/3 18:38 10/3 23:40 5h 02min 11,9 8
60 105 Barbara Inauen 10/3 18:45 10/3 23:42 4h 57min 12,1 8
61 95 Joar Leifseth Ulsom 10/3 18:17 10/3 23:43 5h 26min 11,0 8
62 92 Ingjerd Melbø 10/3 19:05 10/3 23:48 4h 43min 12,7 8
63 77 Roy-Helge Andreassen 10/3 17:58 10/3 23:52 5h 54min 10,2 8
64 42 Håvard Alm 10/3 19:00 11/3 00:33 5h 33min 10,8 8
65 81 Børge Johansen 10/3 19:34 11/3 00:51 5h 17min 11,4 8
66 51 Jaco Alex Ulmann 10/3 21:30 11/3 03:25 5h 55min 10,1 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 60 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta S 53 km