Reload
FL500 2007
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 17. mars 2007
18. januar 02:53
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 55 Ole Wingren 10/3 12:54 10/3 15:51 2h 57min 18,0 8
2 50 Elisabeth Edland 10/3 12:49 10/3 15:53 3h 04min 17,3 8
3 44 Kari Thomassen 10/3 12:43 10/3 16:02 3h 19min 16,0 8
3 45 Terje Hilmarsen 10/3 12:44 10/3 16:02 3h 18min 16,1 8
5 41 Mona Kolstad 10/3 12:40 10/3 16:06 3h 26min 15,4 8
6 54 Jan Vidar Dahle 10/3 12:53 10/3 16:07 3h 14min 16,4 8
7 52 Daniel Larsen 10/3 12:51 10/3 16:09 3h 18min 16,1 8
8 46 Steffen Neumann 10/3 12:45 10/3 16:11 3h 26min 15,4 8
9 60 Øystein Megård 10/3 12:59 10/3 16:20 3h 21min 15,8 8
9 59 Berit B. Megård 10/3 12:58 10/3 16:20 3h 22min 15,7 8
11 61 Michael Kalcher 10/3 13:00 10/3 16:21 3h 21min 15,8 8
12 58 Marianne Dahlen 10/3 12:57 10/3 16:22 3h 25min 15,5 8
12 47 Olav Henke 10/3 12:46 10/3 16:22 3h 36min 14,7 8
14 56 Stein Are Harder 10/3 12:55 10/3 16:24 3h 29min 15,2 8
15 66 Øyvind Nordahl Næss 10/3 13:05 10/3 16:25 3h 20min 15,9 8
16 76 Katy Meier 10/3 13:15 10/3 16:27 3h 12min 16,6 8
16 57 Mikael Jutila 10/3 12:56 10/3 16:27 3h 31min 15,1 8
18 69 Jan Øystein Dervo 10/3 13:08 10/3 16:28 3h 20min 15,9 8
19 73 Taisto Torneus 10/3 13:12 10/3 16:34 3h 22min 15,7 8
19 40 Ørjan Wårheim 10/3 12:39 10/3 16:34 3h 55min 13,5 8
21 53 Wenche Offerdal 10/3 12:52 10/3 16:36 3h 44min 14,2 8
22 65 Atle Bjerke 10/3 13:04 10/3 16:40 3h 36min 14,7 8
23 86 John Øivind Selmer 10/3 13:25 10/3 16:42 3h 17min 16,1 8
23 62 Ole Christian Povenius 10/3 13:01 10/3 16:42 3h 41min 14,4 8
25 63 Roy-Åge Jensen Ugseth 10/3 13:02 10/3 16:45 3h 43min 14,3 8
25 83 Karl Petter Beldo 10/3 13:22 10/3 16:45 3h 23min 15,7 8
27 70 Tom Halvor Ludvigsen 10/3 13:09 10/3 16:48 3h 39min 14,5 8
28 75 Michael Jeckel 10/3 13:14 10/3 16:49 3h 35min 14,8 8
29 72 Sven Stabekk 10/3 13:11 10/3 16:53 3h 42min 14,3 8
30 64 Pekka Syrjänen 10/3 13:03 10/3 16:54 3h 51min 13,8 8
31 74 Johan Malmström 10/3 13:13 10/3 16:55 3h 42min 14,3 8
32 48 Wolfgang Simon-Nilsen 10/3 12:47 10/3 16:57 4h 10min 12,7 8
32 85 Magne Storstein 10/3 13:24 10/3 16:57 3h 33min 14,9 8
34 39 Bjørn Arthur Klubnes 10/3 12:38 10/3 16:58 4h 20min 12,2 8
34 71 Rolf Eerden 10/3 13:10 10/3 16:58 3h 48min 13,9 8
36 49 Svein Henrik Solberg 10/3 12:48 10/3 17:02 4h 14min 12,5 8
37 68 Hallgeir Jenssen 10/3 13:07 10/3 17:05 3h 58min 13,4 8
38 78 Anders Selin 10/3 13:17 10/3 17:07 3h 50min 13,8 8
39 67 Gunter Kriegel 10/3 13:06 10/3 17:08 4h 02min 13,1 8
40 97 Caroline Kuljunlahti 10/3 13:36 10/3 17:12 3h 36min 14,7 8
41 98 Eirik Nilsen 10/3 13:37 10/3 17:13 3h 36min 14,7 8
42 91 Aslak Prestbakmo 10/3 13:30 10/3 17:15 3h 45min 14,1 8
42 43 Rolf-Helge Ellingsen 10/3 12:42 10/3 17:15 4h 33min 11,6 8
44 104 Daniele Rao 10/3 13:43 10/3 17:16 3h 33min 14,9 8
44 84 Åshild Bye 10/3 13:23 10/3 17:16 3h 53min 13,6 8
46 99 Arne Oddvar Nilsen 10/3 13:38 10/3 17:20 3h 42min 14,3 8
47 90 Espen Prestbakmo 10/3 13:29 10/3 17:22 3h 53min 13,6 8
48 94 Kai Hegre 10/3 13:33 10/3 17:25 3h 52min 13,7 8
49 87 Raimo Lehtinen 10/3 13:26 10/3 17:28 4h 02min 13,1 8
50 79 Matti Holmgren 10/3 13:18 10/3 17:29 4h 11min 12,7 8
51 80 Ivar Johan Sørli 10/3 13:19 10/3 17:31 4h 12min 12,6 8
52 93 Trine Kristiansen Lyrek 10/3 13:32 10/3 17:33 4h 01min 13,2 8
53 101 Åsmund Snortheim 10/3 13:40 10/3 17:36 3h 56min 13,5 8
54 89 Kenneth Gjemmestad 10/3 13:28 10/3 17:37 4h 09min 12,8 8
55 100 Vemund Solli 10/3 13:39 10/3 17:42 4h 03min 13,1 8
56 82 Johanne Sundby 10/3 13:21 10/3 17:43 4h 22min 12,1 8
57 106 Emil Inauen 10/3 13:45 10/3 17:45 4h 00min 13,2 8
58 42 Håvard Alm 10/3 12:41 10/3 17:49 5h 08min 10,3 8
59 92 Ingjerd Melbø 10/3 13:31 10/3 17:54 4h 23min 12,1 8
60 88 Phil Gretton 10/3 13:27 10/3 17:55 4h 28min 11,9 8
61 103 Kjell Løken 10/3 13:42 10/3 17:57 4h 15min 12,5 8
62 77 Roy-Helge Andreassen 10/3 13:16 10/3 17:58 4h 42min 11,3 8
63 105 Barbara Inauen 10/3 13:44 10/3 18:03 4h 19min 12,3 8
64 102 Isabelle Travadon 10/3 13:41 10/3 18:07 4h 26min 12,0 8
64 96 Jan Petter Amundsen 10/3 13:35 10/3 18:07 4h 32min 11,7 8
66 95 Joar Leifseth Ulsom 10/3 13:34 10/3 18:17 4h 43min 11,2 8
67 51 Jaco Alex Ulmann 10/3 12:50 10/3 18:21 5h 31min 9,6 8
68 81 Børge Johansen 10/3 13:20 10/3 18:45 5h 25min 9,8 8
69 107 Jakup Hans Heinesen 10/3 13:46 11/3 14:10 1d 00h 24min 2,2 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Skoganvarre 60 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 69 km
6 Jotka 78 km
7 Alta S 53 km