Reload
FL500 2005
Starttidspunkt: søndag 6. mars 12:00
Siste oppdatering: 12. mars 2005
23. januar 14:49
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 6:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 55 Hilde Askildt 8/3 09:43 8/3 13:49 4h 06min 14,6 7
2 40 Jan Øystein Dervo 8/3 09:44 8/3 14:02 4h 18min 14,0 8
3 36 Katy Meier 8/3 10:00 8/3 14:19 4h 19min 13,9 6
4 45 Jan Brunner 8/3 10:27 8/3 14:47 4h 20min 13,8 6
5 57 Emil Inauen 8/3 10:53 8/3 14:49 3h 56min 15,3 7
6 64 Geir Wiik 8/3 10:58 8/3 14:57 3h 59min 15,1 8
7 63 Jo Are Brennodden 8/3 11:10 8/3 15:21 4h 11min 14,3 8
8 48 Reidar Stenmark 8/3 11:23 8/3 15:55 4h 32min 13,2 7
9 42 Stein Johnsen 8/3 11:26 8/3 15:56 4h 30min 13,3 8
10 62 Svein Erik Strand 8/3 10:58 8/3 16:08 5h 10min 11,6 6
11 50 Odd-Johan Movinkel 8/3 11:39 8/3 16:10 4h 31min 13,3 8
12 38 John Øivind Selmer 8/3 11:23 8/3 16:12 4h 49min 12,5 8
13 32 Øystein Megård 8/3 10:58 8/3 16:15 5h 17min 11,4 8
13 37 Vidar Løkeng 8/3 11:24 8/3 16:15 4h 51min 12,4 7
15 52 Sven Stabekk 8/3 11:28 8/3 16:18 4h 50min 12,4 8
16 49 Knut Olav Grimdalen 8/3 11:48 8/3 16:52 5h 04min 11,8 7
17 47 Tommy Larsen 8/3 12:13 8/3 16:56 4h 43min 12,7 6
18 34 Marianne Dahlen 8/3 12:27 8/3 17:26 4h 59min 12,0 7
19 58 Wenche Offerdal 8/3 13:02 8/3 17:33 4h 31min 13,3 7
20 70 Per Weddegjerde 8/3 13:21 8/3 17:54 4h 33min 13,2 7
21 56 Kristin Thorsen 8/3 13:25 8/3 18:01 4h 36min 13,0 8
22 44 Mats Pettersson 8/3 13:40 8/3 18:50 5h 10min 11,6 6
23 59 Gisle Mjåtvedt 8/3 14:32 8/3 19:34 5h 02min 11,9 7
23 60 Magne Storstein 8/3 14:30 8/3 19:34 5h 04min 11,8 7
25 35 Per Skou Jensen 8/3 15:09 8/3 19:51 4h 42min 12,8 8
26 65 Terje Hilmarsen 8/3 14:37 8/3 20:25 5h 48min 10,3 7
27 67 Bjørn Utstøl 8/3 16:43 8/3 21:19 4h 36min 13,0 7
28 43 Jan Navjord 8/3 17:51 8/3 22:52 5h 01min 12,0 8
29 71 Lena Larsen 8/3 17:52 8/3 22:55 5h 03min 11,9 7
30 46 Javier Marina 8/3 19:49 9/3 00:59 5h 10min 11,6 6
31 73 Rudi Dahl 8/3 21:23 9/3 02:30 5h 07min 11,7 7
31 72 Tina Dahl 8/3 21:23 9/3 02:30 5h 07min 11,7 8
33 66 Ben Livesey 8/3 21:58 9/3 04:19 6h 21min 9,4 6
34 68 Silvia Furtwängler 9/3 00:40 9/3 05:38 4h 58min 12,1 7
35 54 Martin Fiksen 9/3 00:08 9/3 06:42 6h 34min 9,1 7
36 51 Henry Coronica 9/3 17:36 9/3 23:55 6h 19min 9,5 7
37 39 Kristine Jerijærvi 9/3 17:36 9/3 23:56 6h 20min 9,5 5

Sjekkpunkt

1 Jotka 37 km
2 Skoganvarre 60 km
3 Levajok 88 km
4 Karasjok 85 km
5 Suosjavri 83 km
6 Jotka 60 km
7 Strand Camping 44 km