Reload
FL1000 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 11:00
Siste oppdatering: 21. mars 2017
20. januar 02:36
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 9:   Varangerbotn

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling ut fra sjekkpunktet
Nr SNr Navn Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
ut
26 35 Thomas Rosencrantz 16/3 06:06 16/3 13:38 7h 32min 12
15 41 Ronny Frydenlund 15/3 18:45 16/3 02:03 7h 18min 8
23 22 Alf-Einar Hernes 16/3 02:21 16/3 09:14 6h 53min 8
27 32 Nora Själin 16/3 08:07 16/3 14:41 6h 34min 7
28 1 Miquel-Angel Martinez 16/3 11:06 16/3 17:33 6h 27min 6
21 42 Barbara Inauen 16/3 00:59 16/3 07:06 6h 07min 10
25 11 Tove Sørensen 16/3 06:23 16/3 12:24 6h 01min 7
13 6 Niklas Rogne 15/3 18:41 16/3 00:33 5h 52min 10
18 21 Espen Sønvisen Bech 15/3 23:46 16/3 05:27 5h 41min 13
19 9 Jo Jøldal 16/3 00:25 16/3 05:45 5h 20min 7
16 38 Bernhard Schuchert 15/3 22:38 16/3 03:52 5h 14min 9
22 28 Erlend Johannessen 16/3 02:35 16/3 07:48 5h 13min 10
30 30 Hendrik Stachnau 16/3 22:21 17/3 03:31 5h 10min 11
29 29 Christer Afséer 16/3 22:17 17/3 03:25 5h 08min 9
14 37 Roy-Åge Jensen Ugseth 15/3 19:50 16/3 00:57 5h 07min 11
24 39 Krister Höök 16/3 04:38 16/3 09:44 5h 06min 11
8 15 Kristoffer Halvorsen 15/3 18:10 15/3 23:08 4h 58min 10
7 23 Kristian Walseth 15/3 17:33 15/3 22:14 4h 41min 11
10 26 Christian Høy Knudsen 15/3 19:47 16/3 00:01 4h 14min 6
5 33 Petter Jahnsen 15/3 17:22 15/3 21:29 4h 07min 11
11 40 Dag Torulf Olsen 15/3 20:01 16/3 00:04 4h 03min 13
3 8 Thomas Wærner 15/3 17:18 15/3 21:15 3h 57min 10
4 19 Marit Beate Kasin 15/3 17:21 15/3 21:16 3h 55min 10
6 16 Arnt Ola Skjerve 15/3 17:44 15/3 21:36 3h 52min 11
12 27 Yngve Fagerli 15/3 20:29 16/3 00:20 3h 51min 8
2 20 Lasse Austgarden 15/3 17:25 15/3 21:06 3h 41min 11
1 25 Ola Brennodden Sunde 15/3 17:24 15/3 20:59 3h 35min 13
20 12 Sven-Erik Gullbekk 16/3 03:42 16/3 06:39 2h 57min 9
17 36 Jo Are Brennodden 16/3 03:18 16/3 04:20 1h 02min 8
9 7 Mikael Jutila 15/3 22:36 15/3 23:09 33min 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 84 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 96 km
6 Øvre Pasvik 78 km
7 Kirkenes 87 km
8 Neiden 73 km
9 Varangerbotn 82 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 84 km
13 Jotka 83 km
14 Alta 50 km