Reload
FL1000 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 11:00
Siste oppdatering: 21. mars 2017
23. januar 01:08
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 8:   Neiden

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling ut fra sjekkpunktet
Nr SNr Navn Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
ut
22 14 Kenneth Nilsen 15/3 09:15 15/3 18:22 9h 07min 8
17 21 Espen Sønvisen Bech 15/3 09:13 15/3 17:02 7h 49min 13
30 32 Nora Själin 15/3 15:46 15/3 23:28 7h 42min 8
18 9 Jo Jøldal 15/3 09:38 15/3 17:10 7h 32min 10
32 1 Miquel-Angel Martinez 15/3 18:28 16/3 01:44 7h 16min 7
26 12 Sven-Erik Gullbekk 15/3 13:56 15/3 20:59 7h 03min 10
31 10 Kari Thomassen 15/3 18:20 16/3 00:56 6h 36min 7
26 39 Krister Höök 15/3 14:25 15/3 20:59 6h 34min 11
15 7 Mikael Jutila 15/3 08:51 15/3 15:18 6h 27min 9
21 35 Thomas Rosencrantz 15/3 11:47 15/3 18:07 6h 20min 12
4 8 Thomas Wærner 15/3 04:54 15/3 11:05 6h 11min 11
29 11 Tove Sørensen 15/3 16:17 15/3 22:25 6h 08min 8
28 3 Torkil Hansen 15/3 16:16 15/3 22:24 6h 08min 6
19 42 Barbara Inauen 15/3 11:36 15/3 17:30 5h 54min 12
3 33 Petter Jahnsen 15/3 05:08 15/3 11:01 5h 53min 11
33 29 Christer Afséer 16/3 04:46 16/3 10:37 5h 51min 10
16 38 Bernhard Schuchert 15/3 09:55 15/3 15:30 5h 35min 9
9 6 Niklas Rogne 15/3 05:53 15/3 11:23 5h 30min 11
20 5 Ola Martinsen 15/3 12:25 15/3 17:51 5h 26min 6
25 36 Jo Are Brennodden 15/3 14:23 15/3 19:38 5h 15min 9
2 19 Marit Beate Kasin 15/3 05:46 15/3 10:58 5h 12min 11
4 25 Ola Brennodden Sunde 15/3 06:02 15/3 11:05 5h 03min 14
23 28 Erlend Johannessen 15/3 13:57 15/3 18:58 5h 01min 11
34 30 Hendrik Stachnau 16/3 06:50 16/3 11:49 4h 59min 11
12 37 Roy-Åge Jensen Ugseth 15/3 08:06 15/3 13:00 4h 54min 11
14 27 Yngve Fagerli 15/3 08:32 15/3 13:14 4h 42min 9
6 23 Kristian Walseth 15/3 06:27 15/3 11:08 4h 41min 12
7 16 Arnt Ola Skjerve 15/3 06:30 15/3 11:10 4h 40min 12
10 15 Kristoffer Halvorsen 15/3 06:56 15/3 11:30 4h 34min 10
13 26 Christian Høy Knudsen 15/3 08:39 15/3 13:11 4h 32min 7
1 20 Lasse Austgarden 15/3 06:52 15/3 10:52 4h 00min 12
24 22 Alf-Einar Hernes 15/3 15:21 15/3 19:15 3h 54min 10
8 41 Ronny Frydenlund 15/3 07:47 15/3 11:22 3h 35min 8
11 40 Dag Torulf Olsen 15/3 09:47 15/3 12:55 3h 08min 13

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 84 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 96 km
6 Øvre Pasvik 78 km
7 Kirkenes 87 km
8 Neiden 73 km
9 Varangerbotn 82 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 84 km
13 Jotka 83 km
14 Alta 50 km