Reload
FL1000 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 11:00
Siste oppdatering: 21. mars 2017
17. januar 00:17
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 6:   Øvre Pasvik

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling ut fra sjekkpunktet
Nr SNr Navn Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
ut
39 30 Hendrik Stachnau 15/3 02:04 15/3 06:51 4h 47min 12
38 29 Christer Afséer 14/3 23:56 14/3 23:56 0 13
37 10 Kari Thomassen 14/3 16:03 14/3 21:28 5h 25min 8
36 12 Sven-Erik Gullbekk 14/3 14:24 14/3 19:28 5h 04min 12
34 28 Erlend Johannessen 14/3 14:23 14/3 19:25 5h 02min 11
34 32 Nora Själin 14/3 14:51 14/3 19:25 4h 34min 9
33 1 Miquel-Angel Martinez 14/3 14:39 14/3 19:14 4h 35min 11
32 24 Juha Hokka 14/3 13:40 14/3 18:37 4h 57min 9
31 13 Hugo Hansen 14/3 13:34 14/3 18:18 4h 44min 10
30 43 Jon Sigmundstad 14/3 13:31 14/3 18:15 4h 44min 9
28 11 Tove Sørensen 14/3 13:32 14/3 17:59 4h 27min 10
28 3 Torkil Hansen 14/3 13:25 14/3 17:59 4h 34min 10
27 31 Ben Voigt 14/3 13:10 14/3 17:51 4h 41min 9
26 42 Barbara Inauen 14/3 12:38 14/3 17:22 4h 44min 13
25 39 Krister Höök 14/3 13:41 14/3 17:10 3h 29min 12
24 35 Thomas Rosencrantz 14/3 12:37 14/3 16:58 4h 21min 13
23 9 Jo Jøldal 14/3 11:19 14/3 16:26 5h 07min 12
22 38 Bernhard Schuchert 14/3 10:30 14/3 15:54 5h 24min 12
21 27 Yngve Fagerli 14/3 10:54 14/3 15:07 4h 13min 11
20 40 Dag Torulf Olsen 14/3 12:17 14/3 15:00 2h 43min 14
19 14 Kenneth Nilsen 14/3 12:07 14/3 14:51 2h 44min 11
18 26 Christian Høy Knudsen 14/3 09:48 14/3 14:41 4h 53min 8
17 15 Kristoffer Halvorsen 14/3 09:38 14/3 14:26 4h 48min 12
16 17 Petter Karlsson 14/3 10:01 14/3 14:18 4h 17min 10
15 21 Espen Sønvisen Bech 14/3 13:55 14/3 13:55 0 13
14 37 Roy-Åge Jensen Ugseth 14/3 10:28 14/3 13:41 3h 13min 11
13 7 Mikael Jutila 14/3 09:38 14/3 13:37 3h 59min 11
12 5 Ola Martinsen 14/3 13:11 14/3 13:11 0 9
11 16 Arnt Ola Skjerve 14/3 09:25 14/3 13:06 3h 41min 13
10 23 Kristian Walseth 14/3 10:39 14/3 13:02 2h 23min 14
9 20 Lasse Austgarden 14/3 09:23 14/3 12:29 3h 06min 13
8 8 Thomas Wærner 14/3 09:06 14/3 12:26 3h 20min 12
7 25 Ola Brennodden Sunde 14/3 09:06 14/3 12:25 3h 19min 14
6 33 Petter Jahnsen 14/3 08:58 14/3 12:17 3h 19min 13
5 19 Marit Beate Kasin 14/3 08:32 14/3 12:07 3h 35min 12
4 41 Ronny Frydenlund 14/3 10:29 14/3 10:39 10min 11
3 6 Niklas Rogne 14/3 08:46 14/3 08:46 0 12
2 22 Alf-Einar Hernes 14/3 04:38 14/3 08:42 4h 04min 14
1 36 Jo Are Brennodden 14/3 03:12 14/3 08:04 4h 52min 11

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 84 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 96 km
6 Øvre Pasvik 78 km
7 Kirkenes 87 km
8 Neiden 73 km
9 Varangerbotn 82 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 84 km
13 Jotka 83 km
14 Alta 50 km