Finnmarksløpet

Webshop

Deltakere

Norgesmesterskap langdistanse
åpen klasse og junior

Finnmarksløpet 2018 FL1200 (41)    FL500 (76)    FL Junior (10)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
1. Jana Henychova    Horni Maxow Czech Republic CZE FL1200 Veteran (3)
2. Taisto Torneus    Kauppinen Sweden SWE FL500 Veteran (5)
3. Jonny Beier    Tana Norway NOR FL500 Rookie
4. Sølvi Monsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (5)
5. Silvia Furtwängler    Rauland Norway NOR FL1200 Veteran (2)
6. Runar Terje Foslund    ALTA Norway NOR FL500 Rookie
7. Tom Einar Vang    Nordreisa Norway NOR FL500 Rookie
8. Ingvild Lakseide Fossøy    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
9. Ole Johnny Holten    Alta Norway NOR FL500 Rookie
10. Kristian Walseth    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (6)
11. Marit Honerød Hoveid    Trondheim Norway NOR FL1200 Veteran (1)
12. Thomas Wærner    Synnfjell, Torpa Norway NOR FL1200 Veteran (3)
13. Jan Tore Olsen    Nerskogen, Alta Norway NOR FL Junior Rookie
14. Ida Larsen Reinsviki    Vinje, Telemark Norway NOR FL500 Rookie
15. Terje Svendsrud    Konnerud Norway NOR FL500 Veteran (2)
16. Johanne Sundby    Oslo, Maridalen Norway NOR FL500 Veteran (3)
17. Rune Ytre-Hauge    SKIEN Norway NOR FL500 Rookie
18. Geir-Ivar Vikholt    Kvæfjord Norway NOR FL500 Rookie
19. Liv Bjørsvik    Leveld Norway NOR FL500 Veteran (1)
20. Silje Máret Somby    Karasjok Norway NOR FL500 Rookie
21. Sigmund Pedersen    Håkøya Norway NOR FL500 Veteran (1)
22. Tonje Buljo    Brumunddal Norway NOR FL500 Rookie
23. Terje Erik Loftsgård    Sundbolien Norway NOR FL500 Veteran (1)
24. Thorvild Dahlen    Lommedalen Norway NOR FL500 Veteran (1)
25. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL500 Veteran (8)
26. Tom Hardy    Tanabru Norway NOR FL500 Veteran (3)
27. Andreas Tømmervik    Asker Norway NOR FL500 Veteran (1)
28. Atle Bjerke    Gausdal Norway NOR FL500 Veteran (1)
29. Maja Sellevoll    Storslett Norway NOR FL500 Rookie
30. Tomas Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL500 Veteran (2)
31. Charlotte Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL500 Veteran (2)
32. Merete Neset    Rauland Norway NOR FL500 Veteran (3)
33. Marianne Dahlen    Tana Norway NOR FL500 Veteran (5)
34. Helene Sørensen    Bærum/Tana Norway NOR FL Junior Rookie
35. Pinja Kristiina Korpela    Sør-Fron Finland FIN FL Junior Rookie
36. Mathias Bergmo    Nordreisa Norway NOR FL Junior Veteran (1)
37. Thor Magnus Fjæstad    Løten Norway NOR FL1200 Rookie
38. Petter Jahnsen    Tufsingdal Norway NOR FL1200 Veteran (4)
39. Jo Are Brennodden    Folldal i Lillealaska Norway NOR FL1200 Veteran (5)
40. Jo Jøldal    Kongsberg Norway NOR FL1200 Veteran (4)
41. Yngve Fagerli    Luksefjell Norway NOR FL1200 Veteran (6)
42. Arnt Ola Skjerve    Jådåren Norway NOR FL1200 Veteran (8)
43. Marit Beate Kasin    Valdres, Notodden Norway NOR FL1200 Veteran (3)
44. Ola Martinsen    Langhus Norway NOR FL1200 Rookie
45. Sven-Erik Gullbekk    Bergvang i Asker Norway NOR FL1200 Veteran (2)
46. Torkil Hansen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (2)
47. Roar Kvilvang    Tufsingdalen Norway NOR FL1200 Veteran (2)
48. Tove Sørensen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (17)
49. Ola Brennodden Sunde    Grimsbu Norway NOR FL1200 Veteran (2)
50. Tom Frode Johansen    Furuflaten Norway NOR FL1200 Veteran (19)
51. Michael Hess    Düren Germany GER FL1200 Veteran (1)
52. Fran Ortega    Madrid Spain ESP FL500 Rookie
53. Katharina Koch-Hartke    Miekojärvi Germany GER FL500 Veteran (1)
54. Solveig Kristine Kvam    Trondheim Norway NOR FL Junior Rookie
55. Aron Andersson    Kiruna Sweden SWE FL500 Rookie
56. Milos Gonda    Spisska Nova Ves Slovakia SVK FL500 Veteran (1)
57. Riku Setälä    Luosu Finland FIN FL500 Rookie
58. Alexander Schwarz    Inari Finland FIN FL500 Veteran (3)
59. Raine Niemi    Asikkala Finland FIN FL500 Rookie
60. Marçal Rocias Palau    La Molina Catalonia CAT FL1200 Veteran (2)
61. SALVA LUQUE    PAMPLONA. SPAIN Spain ESP FL1200 Rookie
62. JULIAN ZUFIAURRE    TAFALLA Spain ESP FL500 Rookie
63. Michael Kalcher    Rovaniemi/Finland Austria AUT FL1200 Veteran (1)
64. Antonio Barrantes Alonso    Leganes (Madrid) Spain ESP FL500 Rookie
65. Emilie Guegan    Vitå, Sweden France FRA FL500 Rookie
66. Philip Ross    Edinburgh, Scotland Scotland SCO FL500 Veteran (1)
67. John Erik Eriksen    Hurdal Norway NOR FL1200 Rookie
68. Petter Karlsson    Slussfors Sweden SWE FL1200 Veteran (3)
69. Claus Grennes    Gausdal Norway NOR FL500 Rookie
70. Kjell Løken    Nordreisa Norway NOR FL500 Veteran (4)
71. Ole Wingren    Nykarleby Finland FIN FL500 Veteran (5)
72. Ronja Persson    Gäddede Sweden SWE FL Junior Rookie
73. Ole Henrik Isaksen Eira    Alta Norway NOR FL Junior Rookie
74. Jan Kåre Heiberg    Gjøvik Norway NOR FL500 Rookie
75. Wolfgang Simon-Nilsen    Balsfjord Norway NOR FL500 Veteran (3)
76. Torbjørn Helstrøm    Storvann Norway NOR FL500 Rookie
77. Geir Askim    Kongsberg Norway NOR FL500 Veteran (1)
78. Grenier Romain    Saint Paul de Salers France FRA FL500 Rookie
79. Bernd Helmich    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (5)
80. Sanja Heikkilä    Reisadalen Norway NOR FL500 Rookie
81. Jimmy Pettersson    Norderåsen, Östersund Sweden SWE FL500 Rookie
82. Baltasar Gallardo Gonzalez    Pamplona Spain ESP FL500 Veteran (1)
83. Stein Håvard Fjestad    Stange Norway NOR FL1200 Veteran (18)
84. Amund Kokkvoll    Røros Norway NOR FL1200 Rookie
85. Espen Sønvisen Bech    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (2)
86. Birgitte Næss    Nord Torpa Norway NOR FL1200 Veteran (3)
87. Ove Grytbak    Røros Norway NOR FL1200 Veteran (2)
88. Berit Seljestokken    Florø og Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
89. Marcin Harna    Komańcza Poland POL FL500 Rookie
90. Helene Gran Øverli    Tana/Ås/Sem Norway NOR FL500 Rookie
91. Ralph Johannessen    Dagali Norway NOR FL1200 Veteran (8)
92. Solfrid Håkenstad    Beitostølen Norway NOR FL500 Rookie
93. Walter Kunz    Lidsjöberg Sweden SWE FL500 Rookie
94. Levildier Thierry    Gouvieux France FRA FL500 Rookie
95. Thomas Rosencrantz    Altajärvi Swiss SWI FL1200 Veteran (11)
96. Katja Bosch    Albstadt Germany GER FL500 Rookie
97. Kent-Gjøran Svendsen    Svappavaara Sweden SWE FL500 Veteran (2)
98. Yngve Opgård    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
99. Wayne Fisher    Uk England ENG FL500 Rookie
100. Ronny Wingren    Socklot Finland FIN FL500 Veteran (6)
101. Sigrid Ekran    Lomsjødalen Norway NOR FL1200 Veteran (6)
102. Cameron Noonan    London Great Britain GBR FL500 Rookie
103. Didrik Lindeberg Sand    Brandbu, Hadeland Norway NOR FL1200 Veteran (1)
104. Morgan Johnsen    Brevik Norway NOR FL500 Rookie
105. Svein Kårtvedt    Nesseby Norway NOR FL500 Veteran (1)
106. Dubelly Roland    Genève Swiss SWI FL500 Rookie
107. Martin André Aslaksen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
108. Kenneth Nilsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
109. Lasse Gjerde    Solbergelva Norway NOR FL500 Veteran (4)
110. Mia Opsahl    Asker/ Tana Norway NOR FL Junior Veteran (1)
111. Trine Møller    Tromsø Norway NOR FL500 Veteran (1)
112. Istvan Drahos    Szentendre Hungary HUN FL1200 Veteran (1)
113. Adrian Rønning Myrvang    Furnes/Tana Norway NOR FL Junior Rookie
114. Arne Karlstrøm    Langfjordbotn Norway NOR FL1200 Veteran (20)
115. Ben Marsden    Oxford England ENG FL500 Rookie
116. Ronny Frydenlund    Brumunddal Norway NOR FL1200 Veteran (8)
117. Berit Astrid Utsi    Karasjok Norway NOR FL500 Veteran (1)
118. Petri P. Paavonpoika Kärenlampi    Lehtoi Finland FIN FL500 Rookie
119. Daniel Vollstedt    Puolanka Finland FIN FL500 Veteran (2)
120. Marco Wyss    Schweiz Swiss SWI FL1200 Veteran (1)
121. Ronja Schuchert    München Germany GER FL1200 Rookie
122. Mikael Jutila    Pedersöre Finland FIN FL500 Veteran (8)
123. Hanna Lyrek    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
124. Lars Hoffmann    Wesenberg / Gargnäs Germany GER FL1200 Rookie
125. Matti Salmi    Nellim Finland FIN FL500 Rookie
126. Dre Langefeld    Asheville USA USA FL500 Rookie
127. Maria Jøraholmen    Alta Norway NOR FL Junior Rookie

Antall deltakere:  127      (75 veteraner, 52 rookies)

Czech Republic 1
Sweden 7
Norway 83
Finland 10
Germany 5
Spain 5
Slovakia 1
Catalonia 1
Austria 1
France 3
Scotland 1
Poland 1
Swiss 3
England 2
Great Britain 1
Hungary 1
USA 1