Finnmarksløpet

Webshop

Deltakere

Norgesmesterskap langdistanse
åpen klasse og junior

Finnmarksløpet 2018 FL1200 (41)    FL500 (78)    FL Junior (10)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
2. Taisto Torneus    Kauppinen Sweden SWE FL500 Veteran (5)
3. Jonny Beier    Tana Norway NOR FL500 Rookie
4. Sølvi Monsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (5)
6. Runar Terje Foslund    ALTA Norway NOR FL500 Rookie
7. Tom Einar Vang    Nordreisa Norway NOR FL500 Rookie
8. Ingvild Lakseide Fossøy    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
9. Ole Johnny Holten    Alta Norway NOR FL500 Rookie
14. Ida Larsen Reinsviki    Vinje, Telemark Norway NOR FL500 Rookie
15. Terje Svendsrud    Konnerud Norway NOR FL500 Veteran (2)
16. Johanne Sundby    Oslo, Maridalen Norway NOR FL500 Veteran (3)
17. Rune Ytre-Hauge    SKIEN Norway NOR FL500 Rookie
18. Geir-Ivar Vikholt    Kvæfjord Norway NOR FL500 Rookie
19. Liv Bjørsvik    Leveld Norway NOR FL500 Veteran (1)
20. Silje Máret Somby    Karasjok Norway NOR FL500 Rookie
21. Sigmund Pedersen    Håkøya Norway NOR FL500 Veteran (1)
22. Tonje Buljo    Brumunddal Norway NOR FL500 Rookie
23. Terje Erik Loftsgård    Sundbolien Norway NOR FL500 Veteran (1)
24. Thorvild Dahlen    Lommedalen Norway NOR FL500 Veteran (1)
25. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL500 Veteran (8)
26. Tom Hardy    Tanabru Norway NOR FL500 Veteran (3)
27. Andreas Tømmervik    Asker Norway NOR FL500 Veteran (1)
28. Atle Bjerke    Gausdal Norway NOR FL500 Veteran (1)
29. Maja Sellevoll    Storslett Norway NOR FL500 Rookie
30. Tomas Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL500 Veteran (2)
31. Charlotte Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL500 Veteran (2)
32. Merete Neset    Rauland Norway NOR FL500 Veteran (3)
33. Marianne Dahlen    Tana Norway NOR FL500 Veteran (5)
52. Fran Ortega    Madrid Spain ESP FL500 Rookie
53. Katharina Koch-Hartke    Miekojärvi Germany GER FL500 Veteran (1)
55. Aron Andersson    Kiruna Sweden SWE FL500 Rookie
56. Milos Gonda    Spisska Nova Ves Slovakia SVK FL500 Veteran (1)
57. Riku Setälä    Luosu Finland FIN FL500 Rookie
58. Alexander Schwarz    Inari Finland FIN FL500 Veteran (3)
59. Raine Niemi    Asikkala Finland FIN FL500 Rookie
62. JULIAN ZUFIAURRE    TAFALLA Spain ESP FL500 Rookie
64. Antonio Barrantes Alonso    Leganes (Madrid) Spain ESP FL500 Rookie
65. Emilie Guegan    Vitå, Sweden France FRA FL500 Rookie
66. Philip Ross    Edinburgh, Scotland Scotland SCO FL500 Veteran (1)
69. Claus Grennes    Gausdal Norway NOR FL500 Rookie
70. Kjell Løken    Nordreisa Norway NOR FL500 Veteran (4)
71. Ole Wingren    Nykarleby Finland FIN FL500 Veteran (5)
74. Jan Kåre Heiberg    Gjøvik Norway NOR FL500 Rookie
75. Wolfgang Simon-Nilsen    Balsfjord Norway NOR FL500 Veteran (3)
76. Torbjørn Helstrøm    Storvann Norway NOR FL500 Rookie
77. Geir Askim    Kongsberg Norway NOR FL500 Veteran (1)
78. Grenier Romain    Saint Paul de Salers France FRA FL500 Rookie
80. Sanja Heikkilä    Reisadalen Norway NOR FL500 Rookie
81. Jimmy Pettersson    Norderåsen, Östersund Sweden SWE FL500 Rookie
82. Baltasar Gallardo Gonzalez    Pamplona Spain ESP FL500 Veteran (1)
88. Berit Seljestokken    Florø og Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
89. Marcin Harna    Komańcza Poland POL FL500 Rookie
90. Helene Gran Øverli    Tana/Ås/Sem Norway NOR FL500 Rookie
92. Solfrid Håkenstad    Beitostølen Norway NOR FL500 Rookie
93. Walter Kunz    Lidsjöberg Sweden SWE FL500 Rookie
94. Levildier Thierry    Gouvieux France FRA FL500 Rookie
96. Katja Bosch    Albstadt Germany GER FL500 Rookie
97. Kent-Gjøran Svendsen    Svappavaara Sweden SWE FL500 Veteran (2)
98. Yngve Opgård    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
99. Wayne Fisher    Uk England ENG FL500 Rookie
100. Ronny Wingren    Socklot Finland FIN FL500 Veteran (6)
102. Cameron Noonan    London Great Britain GBR FL500 Rookie
104. Morgan Johnsen    Brevik Norway NOR FL500 Rookie
105. Svein Kårtvedt    Nesseby Norway NOR FL500 Veteran (1)
106. Dubelly Roland    Genève Swiss SWI FL500 Rookie
107. Martin André Aslaksen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
108. Kenneth Nilsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
109. Lasse Gjerde    Solbergelva Norway NOR FL500 Veteran (4)
111. Trine Møller    Tromsø Norway NOR FL500 Veteran (1)
115. Ben Marsden    Oxford England ENG FL500 Rookie
117. Berit Astrid Utsi    Karasjok Norway NOR FL500 Veteran (1)
118. Petri P. Paavonpoika Kärenlampi    Lehtoi Finland FIN FL500 Rookie
119. Daniel Vollstedt    Puolanka Finland FIN FL500 Veteran (2)
122. Mikael Jutila    Pedersöre Finland FIN FL500 Veteran (8)
123. Hanna Lyrek    Alta Norway NOR FL500 Rookie (3)
125. Matti Salmi    Nellim Finland FIN FL500 Rookie
126. Dre Langefeld    Asheville USA USA FL500 Rookie
128. Jiří Vondrák    Rudník Czech Republic CZE FL500 Rookie
129. Roman Habásko    Podbořany Czech Republic CZE FL500 Rookie

Antall deltakere:  78      (38 veteraner, 40 rookies)

Sweden 5
Norway 45
Spain 4
Germany 2
Slovakia 1
Finland 9
France 3
Scotland 1
Poland 1
England 2
Great Britain 1
Swiss 1
USA 1
Czech Republic 2