Finnmarksløpet

Webshop

Deltakere

Norgesmesterskap langdistanse
åpen klasse og junior

Finnmarksløpet 2010 FL1000 (42)    FL500 (66)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
1. Arne Liaklev    Rustefjelbma Norway NOR FL1000 Veteran (3)
3. Øyvind Nordahl Næss    Trondheim Norway NOR FL500 Rookie (2)
5. Espen Prestbakmo    Målselv Norway NOR FL1000 Veteran (5)
6. Torsten Kohnert    Slussfors Sweden SWE FL1000 Veteran (6)
7. Wolfgang Simon-Nilsen    Storsteinnes/ Balsfjord Norway NOR FL500 Rookie (3)
8. Melanie Clegg    Manchester and Vadsø Great Britain GBR FL500 Veteran (3)
9. Ralph Johannessen    Fagerheim Norway NOR FL1000 Veteran (8)
10. Krister Höök    Tana Norway NOR FL500 Rookie (5)
11. Bernd Helmich    Hermersberg Germany GER FL500 Veteran (5)
12. Sean Rebbeng Næss    Hamarøy Norway NOR FL500 Rookie (3)
13. Stine Berget Nordvik    Trondheim Norway NOR FL500 Rookie (3)
15. Thomas Hoffmann    Stubenberg Germany GER FL1000 Veteran (4)
16. Jana Henychova    Horni Maxow Czech Republic CZE FL500 Veteran (3)
17. Jostein Lindgren    Ulefoss Norway NOR FL500 Veteran (1)
18. Marianne Dahlen    Tana Norway NOR FL1000 Veteran (5)
19. Kjell Brennodden    Folldal Norway NOR FL1000 Veteran (13)
27. Aila Emilie Sarre    Tana Norway NOR FL500 Veteran (4)
28. Miquel-Angel Martinez    Bigues i Riells Catalonia CAT FL500 Veteran (11)
29. Mel Andrews    Andover Great Britain GBR FL500 Rookie (1)
32. Edmond Schoemacher    Poederlee Nederland NED FL500 Rookie (2)
33. Tapani Carganico    Kuusamo Finland FIN FL500 Rookie
34. Jose Sacristan    Berrikano Basque country BAS FL500 Rookie (1)
35. Bente Levorsen    Nesseby Norway NOR FL1000 Veteran (3)
36. Jorge Andrés García    Perdiguera (Zaragoza) Aragon ARG FL500 Rookie
40. Pål Karlsen Haugsnes    Alta Norway NOR FL500 Rookie (3)
41. Ole Wingren    Nykarleby Finland FIN FL500 Veteran (5)
42. Geir Wang    Storslett Norway NOR FL500 Veteran (2)
43. Fernando Pardo    Binéfar Spain ESP FL500 Rookie (2)
44. Bjørn Arthur Klubnes    Nystad (Nordreisa) Norway NOR FL500 Veteran (2)
45. Tore J. Helistø    Gulbojok Norway NOR FL500 Rookie (4)
46. Ben Voigt    Langfjordbotn Germany GER FL500 Veteran (5)
47. Nils Hesthag    Arendal Norway NOR FL500 Rookie (2)
48. Lars Monsen    Hadeland Norway NOR FL1000 Veteran (5)
51. Børge Johansen    Karasjok Norway NOR FL500 Veteran (2)
52. Wolfram Schumacher    Florstadt/Stammheim Germany GER FL1000 Rookie (2)
53. Per Weddegjerde    Sula, Sunnmøre Norway NOR FL1000 Veteran (9)
56. Juha Pekka Björkstedt    Ivalo Finland FIN FL500 Rookie (2)
57. Mikael Jutila    Pedersõre Finland FIN FL1000 Veteran (8)
58. Arne Oddvar Nilsen    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (10)
59. Robert Sørlie    Hurdal Norway NOR FL1000 Veteran (10)
60. Trine Kristiansen Lyrek    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (5)
61. Kjell Løken    Nordreisa Norway NOR FL500 Veteran (4)
63. Roger Dahl    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (26)
64. Roy-Helge Andreassen    Ibestad/ Honningsvåg Norway NOR FL500 Rookie (1)
67. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL500 Veteran (8)
69. Leif Wilhelmsen    Junkerdal Norway NOR FL500 Rookie (6)
71. Nina Skramstad    Brandbu Norway NOR FL1000 Veteran (7)
72. John Øivind Selmer    Porsgrunn Norway NOR FL500 Veteran (16)
76. Tore Albrigtsen    Tromsø Norway NOR FL1000 Veteran (12)
80. Bernhard Schuchert    Germany Germany GER FL1000 Veteran (14)
82. Dagfinn Myklebust    Lismarka Norway NOR FL500 Rookie (1)
83. Jørn Sødahl Kvam    Åndalsnes Norway NOR FL500 Rookie (3)
85. Jan Øystein Dervo    Bergeby Norway NOR FL500 Veteran (6)
86. Jo Are Brennodden    Folldal Norway NOR FL1000 Veteran (5)
89. Bjørnar Andersen    Elverum Norway NOR FL1000 Veteran (3)
90. Gorm Engen    Valdres Norway NOR FL1000 Veteran (3)
91. Tore Bergby    Luksefjell Norway NOR FL1000 Veteran (6)
93. Frank Andre Hjelm    Elvenes, Sør Varanger Norway NOR FL500 Rookie (1)
94. Rune Nordhus    Jarfjord Sør-Varanger Norway NOR FL500 Veteran (2)
96. Kristin Thorsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
97. Tove Sørensen    Tromsø Norway NOR FL1000 Veteran (17)
98. Roger Fossøy    Longyearbyen Norway NOR FL500 Veteran (3)
99. Ingvild Lakseide    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
101. Stein Tage Domaas    Vadsø Norway NOR FL500 Veteran (6)
102. Mona Kolstad    Eidanger Norway NOR FL1000 Veteran (4)
103. Mikal Lanes    Vadsø Norway NOR FL500 Rookie (3)
104. Jan Navjord    Moldjord Norway NOR FL1000 Veteran (12)
106. Svein Erik Strand    Lunde Norway NOR FL500 Veteran (2)
107. Kristine Jerijærvi    Sandnes i Sør-Varanger Norway NOR FL1000 Veteran (3)
110. Øyvind Johansen    Luksefjell Norway NOR FL1000 Rookie
111. Geir Wiik    Brandbu Norway NOR FL500 Veteran (8)
112. Horst Maas    Linz Austria AUT FL500 Veteran (2)
113. Sigurd Froestad    Øystese Norway NOR FL500 Rookie
114. Aki Holck    Rovaniemi Finland FIN FL1000 Veteran (3)
117. Steinar Kristensen    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (5)
118. Harald Tunheim    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (20)
119. Arne Karlstrøm    Langfjordbotn Norway NOR FL1000 Veteran (20)
120. Heike Kontermann    Arvidsjaur Sweden SWE FL500 Rookie (2)
121. Ben Junghaenel    Gargia / Uchte Germany GER FL1000 Veteran (1)
123. Sigrid Ekran    Grimsbu (Sparbu) Norway NOR FL1000 Veteran (6)
125. Reidun Kolpus    Bjørnevatn Norway NOR FL500 Rookie (3)
126. Jon Hearn    Langfjordbotn England ENG FL500 Rookie (3)
127. Terje Hilmarsen    Bardu Norway NOR FL500 Veteran (3)
128. Rune Johansen    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (6)
129. Øyvind Mortensen    Kirkenes/Folldal Norway NOR FL1000 Veteran (2)
131. Sven Stabekk    Indre Billefjord Norway NOR FL500 Veteran (6)
132. Thomas Rosencrantz    Altajervi Swiss SWI FL1000 Veteran (11)
134. Amanda Calder    Tromsø Norway NOR FL500 Rookie (1)
137. Karoline Heia    Grong Norway NOR FL500 Rookie (1)
140. Waling Magnus Gorter Voie    Alta / Svartlamon Norway NOR FL500 Veteran (3)
142. Martin Fiksen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
143. Ben Livesey    Preston England ENG FL1000 Veteran (3)
149. Daniele Rao    Villabassa Italy ITA FL1000 Rookie
150. Kenneth Gjemmestad    Umnäs Sweden SWE FL1000 Veteran (4)
151. Arnt Ola Skjerve    Rennebu Norway NOR FL500 Veteran (8)
152. Isabelle Travadon    Le Plan de la Tour France FRA FL1000 Veteran (2)
155. Joni Henrik Elomaa    Kuusamo Finland FIN FL500 Veteran (1)
156. Kristian Walseth    Alta Norway NOR FL500 Rookie (6)
157. Bernt Walseth    Alta Norway NOR FL500 Veteran (7)
160. Ketil Reitan    Narjordet Norway NOR FL1000 Veteran (9)
161. Hege Gyltnes Hansen    Tromsø Norway NOR FL500 Rookie (1)
164. Rita Hallvig    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
167. Dag Broch    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
168. Tormod Onarheim    Alta/Tysnes Norway NOR FL500 Rookie (1)
170. Frode Wang    Asker Norway NOR FL500 Rookie (2)
171. Heidi Dahl    Steinkjer Norway NOR FL500 Rookie (2)
172. Axel Janke    Hamburg Sweden SWE FL500 Rookie (1)
173. Sigurd Klemetsen Beldo    Eiby Alta Norway NOR FL500 Veteran (6)

Antall deltakere:  108      (72 veteraner, 36 rookies)

Norway 78
Sweden 4
Great Britain 2
Germany 6
Czech Republic 1
Catalonia 1
Nederland 1
Finland 6
Basque country 1
Aragon 1
Spain 1
Austria 1
England 2
Swiss 1
Italy 1
France 1